f y
Національна спілка кінематографістів України

Документи й матеріали

Рішення ІV пленуму Правління Національної спілки кінематографістів України

14.03.2014

РІШЕННЯ
ІV ПЛЕНУМУ ПРАВЛІННЯ
НАЦІОНАЛЬНОЇ СПІЛКИ КІНЕМАТОГРАФІСТІВ
УКРАЇНИ

 м.Київ                                                                12 березня 2014 року

Про перебування НСКУ у
складі Конфедерації спілок
кінематографістів країн СНД,
Грузії, Латвії, Литви, Естонії  

Розглянувши питання щодо перебування НСКУ у складі Конфедерації спілок кінематографістів країн СНД, Грузії, Латвії, Литви та  Естонії, пленум Правління

УХВАЛЮЄ:

  1. НСКУ підтверджує своє перебування у складі Конфедерації спілок кінематографістів країн СНД,  Грузії, Латвії, Литви та  Естонії і заявляє про необхідність подальшої консолідації кінематографістів країн колишнього СРСР в ім’я  розвитку екранної культури та зміцнення зв’язків  кіномитців різних держав і народів.
  2. НСКУ не має наміру відмовлятися від участі в конкурсі на кращий фільм країн СНД,  Латвії, Литви, Естонії  в рамках національної  премії, заснованої  Російської академією кінематографічних мистецтв «Ніка».
  3. Правління НСКУ вдячне тим російським кінематографістам, які відгукнулися на звернення кіномитців України щодо втручання Російської Федерації у внутрішні справи України,  і висловлює надію на нормалізацію стосунків між двома державами та подальшу співпрацю, на паритетних началах, з кінематографістами Росії.

 

19 вересня 2019 року. Червоний зал Будинку кіно. Художній фільм "БЛУКАЮЧА ЗЕМЛЯ" (Китай, 2019 рік) НАЦІОНАЛЬНА СПІЛКА КІНЕМАТОГРАФІСТІВ УКРАЇНИ та CHINA FILM CO.,LTD,ЗА ПІДТРИМКИ ПОСОЛЬСТВА КНР В УКРАЇНІ

ОРЕНДА ОФІСНИХ ПРИМІЩЕНЬ БУДИНКУ КІНО НСКУ ПЕРЕЛІК ОФІСНИХ ПРИМІЩЕНЬ БУДИНКУ КІНО НСКУ

10 грудня, вівторок, Червоний зал ДО ДНЯ ЗАХИСТУ ПРАВ ЛЮДИНИ Посольство Аргентини в Україні представляє Художній фільм «ПІДПІЛЬНЕ ДИТИНСТВО»