f y
Національна спілка кінематографістів України

Документи й матеріали

Постанова VІІІ пленуму Правління НСКУ «Про діяльність Одеського відділення НСКУ упродовж 2013–2016 рр.»

24.03.2016

ПОСТАНОВА
VIII ПЛЕНУМУ ПРАВЛІННЯ
НАЦІОНАЛЬНОЇ СПІЛКИ КІНЕМАТОГРАФІСТІВ УКРАЇНИ

м.Київ                                                                          16 березня 2016 року

Про діяльність Одеського відділення
НСКУ упродовж 2013–2016 рр.

Заслухавши та обговоривши повідомлення Голови Одеського відділення НСКУ Лупія Я.В., пленум Правління

УХВАЛЮЄ:

1. Повідомлення Голови Одеського відділення НСКУ Лупія Я.В. про діяльність Одеського відділення НСКУ упродовж 2013–2016 рр. взяти до відома.

2. Одеському відділенню НСКУ посилити роботу з творчою молоддю (відповідальні Новак В.З., Костроменко В.В.).

3. Доручити Голові НСКУ Тримбачу С.В. та Голові Одеського відділення Лупію Я.В. зустрітись з членом Комітету ВР України з питань культури і духовності Тарутою С.О., який володіє 50%–1 акціями ПрАТ «Одеська кіностудія», з метою позитивного вирішення конфліктного питання взаємин між Одеським відділенням та ПрАТ «Одеська кіностудія». У випадку негативного результату підготувати за нових обставин та порушень конституційних прав громадян і організацій судовий позов від імені НСКУ до Господарського суду про відчуження від ПрАТ «Одеська кіностудія» споруд, переданих Одеському віділенню НСКУ у вічне і безоплатне користування.

4. Одеському відділенню НСКУ терміново здійснити необхідні кроки щодо взяття музейного фонду на баланс Одеського відділення Спілки.

19 вересня 2019 року. Червоний зал Будинку кіно. Художній фільм "БЛУКАЮЧА ЗЕМЛЯ" (Китай, 2019 рік) НАЦІОНАЛЬНА СПІЛКА КІНЕМАТОГРАФІСТІВ УКРАЇНИ та CHINA FILM CO.,LTD,ЗА ПІДТРИМКИ ПОСОЛЬСТВА КНР В УКРАЇНІ

ОРЕНДА ОФІСНИХ ПРИМІЩЕНЬ БУДИНКУ КІНО НСКУ ПЕРЕЛІК ОФІСНИХ ПРИМІЩЕНЬ БУДИНКУ КІНО НСКУ

10 грудня, вівторок, Червоний зал ДО ДНЯ ЗАХИСТУ ПРАВ ЛЮДИНИ Посольство Аргентини в Україні представляє Художній фільм «ПІДПІЛЬНЕ ДИТИНСТВО»