f y
Національна спілка кінематографістів України

Документи й матеріали

Склад Правління НСКУ, обраний на VІ (ХII) З’їзді НСКУ

24.04.2013

Склад Правління НСКУ, обраний на VІ (ХII) Зїзді НСКУ

23 квітня 2013 року

Багрій-Шахматова Марина Леонідовна редактор

Барчук Анатолій Трохимович

актор

Борденюк Сергій Григорович

кінооператор

Брюховецька Лариса Іванівна

кінознавець

Бушан (Вайно) Марія Едуардівна

сценарист

Вержбицький Богдан Володимирович

кінооператор

Вінярський Анатолій Іванович

організатор виробництва

Войтенко Володимир Миколайович

кінознавець

Грошевой Анатолій Васильович

каскадер

Давиденко Георгій Іванович

кінорежисер

Жолдак Богдан Олексійович

кінодраматург

Зимовець Віталій Андрійович 

кінооператор

Кадочнікова Лариса Валентинівна

актриса

Калінкауцька Людмила Адамівна

організатор кінопрокату

Криштофович Вячеслав Сигизмундович

кінорежисер

Лапшук Геннадій Леонідович

організатор кіновиробництва

Лисецький Сергій Опанасович

кінооператор

Лукаш Віктор Миколайович

звукооператор

Лупій Ярослав Васильович

кінорежисер, голова Одеського відділення НСКУ

Максимов Євген Іванович

кіноінженер

Мамонтов Анатолій Іванович

художник

Муратова Кіра Георгіївна

кінорежисер

Недашківська Раїса Степанівна

актриса

Новак Віллен Захарович

кінорежисер

Павлотос Валерій Павлович

художник

Парфенюк Олена Борисівна

кінознавець

Санін Олесь Геннадійович

кінорежисер

Слобода Валентина Володимирівна

кінознавець

Тихий Володимир Вікторович

кінорежисер

Тімлін Едуард Леонідович

кінооператор

Ткаченко Тарас Анатолійович

кінорежисер

Токарев Олександр Віталійович

художник

Томашпольський Дмитро Львович

кінорежисер

Тримбач Сергій Васильович – Голова НСКУ

кінознавець

Хмельницький Володимир Ілліч

кінорежисер

Чащина Лідія Олександрівна

актриса

Чернишова Наталя Іванівна

кінорежисер, художник

Чорний Олег Володимирович

кінорежисер

Шандибіна Катерина Глібівна

редактор

Ширман Роман Натанович 

кінорежисер

Шкурін Віктор Георгійович

кінорежисер

Шпилюк Олександр Семенович 

кінокритик

Склад секретаріату Правління

Сергій Тримбач за посадою
Ярослав Лупій за посадою
Олена Парфенюк організаційний секретар
Роман Ширман заступник голови з творчих питань
Юрій Терещенко голова комісії з роботи з молодими кінематографістами
Олесь Янчук голова приймальної комісії
Віктор Шкурін голова комісії з регламенту та етики
Володимир Тихий голова комісії з законодавчих ініціатив
Сергій Борденюк голова рейтингової комісії
Володимир Войтенко голова комісії з інформаційної політики 
Тарас Ткаченко голова комісії з авторських прав
Валентина Слобода голова ради відділень і осередків НСКУ 
Дмитро Томашпольський голова комісії з розвитку проектів
Олександр Шпилюк голова комісії з міжнародних зв'язків
Лідія Чащина голова комісії з культурологічних проектів 
Богдан Жолдак голова комісії з роботи з молодими сценаристами; контакти з письменницькою громадою 
Богдан Вержбицький голова комісії з кіноосвіти 


Склад Контрольно-ревізійної комісії

Гармаш Юрій Тимофійович – Голова КРК НСКУ

кінооператор

Блогерман Ірина Абрамівна

монтажер

Воронянська Валерія Миколаївна

кінорежисер

Ігнатовський Віктор Францович

кіноінженер

Коробіна Світлана Віталіївна

організатор кіновиробництва

Логазько Вадим Олександрович

кінооператор

Майданюк Валерій Володимирович

кіноінженер

Мещерякова Алла Василівна

організатор кіновиробництва

Родіченко В’ячеслав  Степанович

кінооператор

Сардудінов Валерій Равільйович

організатор кіновиробництва

Чайка Юрій Едуардович

кінооператор

Шейкіна Людмила Іванівна

організатор кіновиробництва

Шеременко Олег Васильович

кіноінженер

26 листопада, неділя, Червоний зал Повнометражний анімаційний фільм «ЖИТТЯ КАБАЧКА»

23-26 листопада, четвер-неділя XXIV Міжнародний фестиваль анімаційних фільмів «КРОК-2017: у рідній гавані»

7-9 листопада, четвер-субота, Червоний зал «Сучасна анімація - досягнення, проблеми, перспективи»