f y
Національна спілка кінематографістів України

Новини спілки

Запрошуємо на презентацію проекту Сергія Буковського!

22.11.2018

27 листопада о 12:00 у конференц-залі кінотеатру «Жовтень» відбудеться презентація проекту Сергія Буковського «Відео антологія новітньої України: Персони, історії, візії». Серед героїв антології — Іван Дзюба, Юрій Щербак, Семен Глузман, Дмитро Горбачов, Валентин Сильвестров.

Проект представлять автор і режисер Сергій Буковський, продюсер Геннадій Кофман та представники творчої команди.

Мета проекту — збереження образу нашої країни, що може бути безповоротно втраченим для нащадків. Окрім «закарбованого» офіційною теле- і кінохронікою, існує інший, не надто відомий широкому загалу образ України. Він – у постатях талановитих, геніальних, сміливих людей-символів нашої епохи.

"Я фільмую людей, котрих люблю, ціную і знаю особисто. Я щасливий, що вони  відверті зі мною", — зазначив режисер антології Сергій Буковський.

«Персони, історії, візії» — це розповідь про шлях митця у філософському сенсі, про відповідальність кожного з нас перед світом, собою, своїми нащадками. Та найголовніше – це розповідь про вибір, перед яким врешті-решт постає кожна особистість.

"Унікальність проекту полягає в можливості зберегти, зробити доступним для широкого загалу сучасників та нащадків неповторний досвід, живу думку, особливість відомих особистостей. Серед неповторних рис проекту, вважаю, участь як автора та інтерв’юера видатного українського кінорежисера-документаліста Сергія Буковського", – зазначив продюсер проекту Геннадій Кофман.

Антологія створюється Громадською організацією "Центр сучасних інформаційних технологій та візуальних мистецтв" за підтримки Українського культурного фонду.

Центр Сучасних Інформаційних Технологій та Візуальних Мистецтв
19 вересня 2019 року. Червоний зал Будинку кіно. Художній фільм "БЛУКАЮЧА ЗЕМЛЯ" (Китай, 2019 рік) НАЦІОНАЛЬНА СПІЛКА КІНЕМАТОГРАФІСТІВ УКРАЇНИ та CHINA FILM CO.,LTD,ЗА ПІДТРИМКИ ПОСОЛЬСТВА КНР В УКРАЇНІ

Будинок кіно НСКУ. Оренда Червоного залу. Червоний зал - 670 місць генеральний менеджер Олена Лебедь 067 329 08 05

ОРЕНДА ОФІСНИХ ПРИМІЩЕНЬ БУДИНКУ КІНО НСКУ ПЕРЕЛІК ОФІСНИХ ПРИМІЩЕНЬ БУДИНКУ КІНО НСКУ