f y
Національна спілка кінематографістів України

Новини спілки

Проведено девелопмент телесеріалу «Зрадник»

28.11.2018

Про це сьогодні, 28 листопада в «Укрінформі» розповіла команда проекту.  Виробництво 12-серійного серіалу відбувається за підтримки Українського культурного фонду.

Режисером серіалу є Ігор Шкурін, автором сценарію – Сергій Тримбач, який під час прес-конференції розповів про те, чому його зацікавила робота над даним проектом і поділився своїм баченням майбутнього фільму.

Участь у прес-конференції взяв Голова Державного агентства України з питань кіно Пилип Іллєнко, який зазначив: «Держкіно долучене до цього проекту як співвласник майнових авторських прав на оригінальний твір. Проте це буде абсолютно нова робота, і мені б дуже хотілося, щоб зважаючи на важливість теми, серіал став успішним повною мірою».

Виробництво серіалу здійснює продюсерський центр «Інсайт Медіа». Під час прес-заходу продюсер проекту Володимир Філіппов подякував Українському культурному фонду за можливість створення серіалу і наголосив: «Сподіваюся, завдяки цьому кінороману глядачі дізнаються багато нового  про період протидії української інтелігенції російській агресії».

Історія серіалу «Зрадник» розгортається впродовж 70-их років ХХ ст. Місце дії – Київ, Черкащина і Полтавщина. У картині буде представлено події з кількох історичних епох – скіфських часів, Гайдамаччини ХVІІІ століття і часів війни 1918-1931 років.

 

Інформацію надано Держкіно України

Будинок кіно НСКУ. Оренда Червоного залу. Червоний зал - 670 місць генеральний менеджер Олена Лебедь 067 329 08 05

ОРЕНДА ОФІСНИХ ПРИМІЩЕНЬ БУДИНКУ КІНО НСКУ ПЕРЕЛІК ОФІСНИХ ПРИМІЩЕНЬ БУДИНКУ КІНО НСКУ

10 грудня, вівторок, Червоний зал ДО ДНЯ ЗАХИСТУ ПРАВ ЛЮДИНИ Посольство Аргентини в Україні представляє Художній фільм «ПІДПІЛЬНЕ ДИТИНСТВО»