f y
Національна спілка кінематографістів України

Новини спілки

Конкурс на посаду директора кіностудії Довженка перенесли

19.03.2019

Один із членів конкурсної комісії - Іван Козленко (директор Центру Довженка) - зазначив, що Міністерство культури не опублікувало на своєму сайті фінансовий звіт кіностудії за 2018 рік, що, на його думку, ставить кандидатів у нерівні умови. Член комісії попросив, щоб його особливу думку внесли в протокол, але голова комісії Ганна Чміль винесла на голосування питання про перенесення засідання, щоб Міністерство культури змогло опублікувати звітність і надати кандидатам однакові умови.

На посаду директора кіностудії претендує двоє людей: діючий директор Олесь Янчук і Сергій Слєпак, директор компанії "Кіносвіт". Згідно зі ст. 21.5 Закону України "Про культуру", "орган управління зобов'язаний опублікувати на своєму веб-сайті умови праці, інформацію про матеріально-технічну базу закладу культури, фінансову звітність за попередній бюджетний період установи культури, на посаду керівника якого проводиться конкурс".

Станом на полудень 18 березня на сайті Мінкульту є звітність кіностудії за 2017 рік. Відповідно до закону, до конкурсної комісії увійшли дев'ять осіб: - делеговані Мінкультом: Іван Козленко (Центр Довженка), Юлія Синькевич (Одеський кінофестиваль), Людмила Горделадзе (кінотеатр "Жовтень"); - делеговані колективом кіностудії: Ганна Чміль (колишня голова Держкіно), Вадим Скуратівський (мистецтвознавець), Лариса Брюховецька (кінознавець, викладач НаУКМА); - від громадських організацій: Володимир Гонський ("Товариство зв'язків з українцями за межами України"), Ольга Кобець (Українська всесвітня координаційна рада), Микола Корецький (Союз греків України).

Нагадаємо, Олесь Янчук став директором кіностудії Довженка в квітні 2014 року, його призначило Міністерство культури. Конкурсний відбір тоді не проводили: зміни в ЗУ "Про культуру" набули чинності в січні 2016 року. Засідання конкурсної комісії відбудеться 22 березня о 10:00 в Міністерстві культури.

Лівий берег

Комісія НСКУ з інформаційної політики

Будинок кіно НСКУ. Оренда Червоного залу. Червоний зал - 670 місць генеральний менеджер Олена Лебедь 067 329 08 05

ОРЕНДА ОФІСНИХ ПРИМІЩЕНЬ БУДИНКУ КІНО НСКУ ПЕРЕЛІК ОФІСНИХ ПРИМІЩЕНЬ БУДИНКУ КІНО НСКУ

10 грудня, вівторок, Червоний зал ДО ДНЯ ЗАХИСТУ ПРАВ ЛЮДИНИ Посольство Аргентини в Україні представляє Художній фільм «ПІДПІЛЬНЕ ДИТИНСТВО»