f y
Національна спілка кінематографістів України

Новини спілки

Український фільм отримав нагороду VI Йорданського міжнародного кінофестивалю

08.04.2019

https://mfa.gov.ua/ua/news/open/id/67143

12 вересня у Королівському культурному центрі відбулась церемонія нагородження переможців конкурсу короткометражних фільмів, проведеного в рамках Йорданського міжнародного кінофестивалю, що проходив з 6 по 12 вересня в Аммані. Протягом п’яти конкурсних днів професійне журі переглянуло та оцінило понад 20 фільмів із різних куточків світу, у тому числі, дві стрічки з України.

 

Копія:

ДБСА МЗС України

Національна спілка

Щодо передачі листа кінематографістів України Міністру культури України

Інформуємо, що Міністерство закордонних справ та у справах експатріантів Йорданії вербальної нотою передало Посольству копію листа Міністра культури і Міністра з питань молоді ЙХК М.Абу Румана на адресу Міністра культури України Є.М.Нищука (додається) про проведення 7-го Йорданського міжнародного кінофестивалю 02 - 09 вересня 2019 року в м.Амман.

У листі йорданський міністр запрошує українську сторону взяти участь у вищезгаданому заході, надіславши короткометражні фільми. Отримані твори переглядатимуться технічним комітетом і після їх схвалення будуть номіновані на нагороди в різних категоріях. Роботи з усією необхідною інформацією (умови участі додаються) приймаються до ЗО квітня 2019 року.

Варто зазначити, що у 2018 році два українські короткометражні фільми були представлені на 6-му Йорданському міжнародному кінофестивалі. Стрічка вітчизняного режисера Ігоря Парфьонова під назвою «The Outcast» про нелегкий вибір людини, в руках якої опинилося життя немовляти, виграла у номінації за найкращу музику. Враховуючи вищевикладене, просимо поширити зазначену інформацію серед українських причетних організацій та режисерів.

Посол                                                                                                                        С.О. Пасько

Оренда кінозалів Будинку кіна

До уваги членів НСКУ та відвідувачів Будинку кіно!

До уваги членів НСКУ та відвідувачів Будинку кіно! У зв’язку з розпорядженням Київської міської державної адміністрації щодо протидії поширенню коронавірусу, всі творчі заходи Будинку кіно з 12 березня 2020 р. переносяться на інші терміни. Стежте за інформацією.