f y
Національна спілка кінематографістів України

Новини спілки

Музей історії кінематографії та фотомистецтва Волині отримав почесне звання «народного»

28.11.2014

Колегія управління культури Волинської обласної державної адміністрації 28 жовтня 2014 року прийняла рішення про присвоєння почесного звання «народний» Музеєві історії кінематографії та фотомистецтва Волині Обласного науково-методичного центру культури.

Рішення прийнято відповідно до Типового положення про музей, який працює на громадських засадах, затвердженого Міністерством культури України.

У відповідному документі зазначено, що Музей історії кінематографії та фотомистецтва Волині «має змістовну експозицію, яка відповідає сучасним вимогам, проводить велику дослідницьку та науково-освітню роботу по вивченню та популяризації історії українського кіно- та фотомистецтва».

Засновником і директором музею є Борис Ревенко, голова Волинської обласної організації Національної спілки кінематографістів України, керівник народної самодіяльної кіностудії «Волинь». 

19 вересня 2019 року. Червоний зал Будинку кіно. Художній фільм "БЛУКАЮЧА ЗЕМЛЯ" (Китай, 2019 рік) НАЦІОНАЛЬНА СПІЛКА КІНЕМАТОГРАФІСТІВ УКРАЇНИ та CHINA FILM CO.,LTD,ЗА ПІДТРИМКИ ПОСОЛЬСТВА КНР В УКРАЇНІ

Будинок кіно НСКУ. Оренда Червоного залу. Червоний зал - 670 місць генеральний менеджер Олена Лебедь 067 329 08 05

ОРЕНДА ОФІСНИХ ПРИМІЩЕНЬ БУДИНКУ КІНО НСКУ ПЕРЕЛІК ОФІСНИХ ПРИМІЩЕНЬ БУДИНКУ КІНО НСКУ