f y
Національна спілка кінематографістів України

Новини спілки

До відома членів Спілки Членські внески можливо сплатити на банківський рахунок Спілки за такими реквізитами:

18.12.2019

Одержувач Національна спілка кінематографістів України ЄДРПОУ одержувача 00016292 Рахунок одержувача UA 27 300346 0000026002017306201 Банк одержувача АТ „Альфа-Банк” м.Києва Призначення платежу Членські внески П.І.Б. за ______ рік (або роки)

Victor Bashay Від комісії НСКУ з інформаційної політики.

Заборгованість по членским внескам складається з кількох десятків поки що членів НСКУ. Несплата, як правило, нараховує від 3-х до 4-х років.

Вчора на пленумі НСКУ активно голосували за переведення в почесні члени (вони звільняються від сплати) кінематографістів, які, дякувати Богові, є чемпіонами на життєвій дистанції, і їм далеко за 80, і вони жевріють на жалюгідні пенсії.

Є відомі кінематографісти, зірки українського кіно і театру, є лауреати міжнародних кінофестивалей, які забувають про обов`язкову сплату, стверджуючи цим юридичне право бути у лавах НСКУ. Перший заступник голови НСКУ С. Тримбач дав згоду внести за них членські внески, а вони, якщо не забудуть, гроші йому повернуть.

Виникає ще одна проблема... Активно діючі кінематографісти не мають нагальної потреби в НСКУ, правда, звертаються до Спілки з метою безкоштовно провести прем`єру картини. Тим більше з використанням багатолюдної Червоної зали та суперсучасного бельгійського проектора, який подарувало посольство Китаю.

НСКУ збирає велику кількість глядачів для ознайомлення з кращими картинами сьогодення. Сотні дітей відвідують "Родинний кінозал". В Синій залі тематичні вечори здатні забезпечити будь-який канал надзвичайно змістовними сюжетами, але ТБ мало цікавиться культурним життям, а всі наші біди саме від "малокультурья".

Так що Спілка існує, більшість ініціатив реалізується на ентузіазмі, тарифи на комунальні послуги знищують бюджет до останньої копійки, але кінематографічна культура у форматі кінопросвіти діє, і конкурує з багатьма офіційними структурами.

Кіновиробництовм займається бізнес, а Спілка переймається кіномистецтвом.