f y
Національна спілка кінематографістів України

Новини спілки

Травневі події.

20.05.2021

Sergiy Trymbach разом з Maryna Vroda.

Учора, 19 травня, у Довженко-центрі, на презентації книги "Польоти уві сні і наяву" (так, про легендарний фільм Романа Балаяна).


10 літ тому Марина отримала "Золоту пальмову гілку" у короткометражному конкурсі Каннського кінофестивалю, за фільм "Крос". І от чудова новина - завершено повнометражну картину режисерки, так що невдовзі ми усі зможемо її побачити!!

Ivan Stepurin разом з Людмилою Кравченко

Письменник Maria Miniailo, а також Гарік Кричевський, Станіслав Сукненко, Sergiy Trymbach передали свої книги з автографами на благодійний аукціон на підтримку осіб, які перебувають в місцях позбавлення волі.

Аукціон і театральне дійство відбудеться 22 травня о 15 годині в Театр Браво

З вдячністю чекаємо гостей і меценатів!

Ivan Stepurin 

ЗВЕЗДА ВЕЛИКОЙ И НАРОДНОЙ ГАЛИНЫ ГИЛЯРОВНЫ Галина Яблонська "взошла" сегодня на "Аллее Звезд" ( ТРЦ Gulliver)!

Был безмерно счастлив принять участие в этой торжественной церемонии и подарить Актрисе две лучшие в стране книги о кино: " Кіно народжене Україною" Sergiy Trymbach и "До Голлівуду з України" Станіслав Сукненко.

Сердечно благодарю Александр Соколинский и Володимир Бульба за прекрасную организацию исторического события, а Сергей Удовик за фото!

Sergiy Trymbach

ПРИСВЯЧУЄТЬСЯ ЮВІЛЯРАМ

Сьогодні, 20 травня, у Синій залі Будинку кіно показ фільмів режисера Анатолія Сириха.

Картина про Івана Миколайчука, де можна побачити багатьох людей із його світу - передусім його дружину, видатну співачку Марію Миколайчук. Цього року - у них обох ювілей. Як і у сценаристки фільму, Людмили Лємешевої.

То ж сьогоднішній вечір - вітальний-привітальний для них.

А ще коротка стрічка А.Сириха "Сергій Параджанов. Відвідини". 20 травня, четвер. Будинок кіно, Синій зал РЕТРОСПЕКТИВА ФІЛЬМІВ РЕЖИСЕРА АНАТОЛІЯ СИРИХА

До 80-ї річниці від дня народження видатних митців - актора, режисера, сценариста Івана Миколайчука та співачки Марії Миколайчук, ювілею визначного кінокритика і сценаристки Людмили Лємешевої.

Фільми "Сергій Параджанов. Відвідини" (1994) "Іван Миколайчук. Посвята" (1998). Вступне слово Сергія Тримбача. Після перегляду діалог з творцями кінострічки "Іван Миколайчук..." сценаристкою Л. Лємешевою та А.Сирихом. Початок о 18 годині 30 хвилин

https://www.facebook.com/sergiy.trymbach