f y
Національна спілка кінематографістів України

Новини спілки

Копродукція Україна-Канада: відкрито реєстрацію продюсерів та прийом заявок на пітчинг ucancoproduce.

30.09.2021

ДержКіно України 

У вересні 2021 року в межах Міжнародного кінофестивалю в Торонто та Міжнародного медіафоруму KYIV MEDIA WEEK 2021 стартувала "Друга Конференція та зустрічі з копродукції Україна-Канада".

Це тривалий ряд заходів, метою яких є стимулювання розвитку копродукції та популяризації кіно, серіалів, інших видів аудіовізуальних проєктів в Україні та Канаді. ucancoproduce запрошує українських та канадських продюсерів кіно, телевізійного та digital контенту (серіалів, фільмів, шоу) усіх жанрів, а також кросплатформних продуктів, реєструватись у програмі та подавати ваші проєкти для участі в пітчингу.

https://www.facebook.com/events/843645926342968 

Дедлайн подання проєктів та реєстрації продюсерів – до 24 жовтня включно.

Після відбору експертне журі оргкомітету #ucancoproduce оголосить перелік проєктів, які будуть представлені на відкритому онлайн-пітчингу 11 листопада.

Проєкти, які пройдуть технічний відбір, але не будуть відібрані на пітчинг, увійдуть до електронного каталогу, який буде розміщений на сайті

https://ucancoproduce.com/ua/home.

Каталог проєктів буде доступний усім зареєстрованим учасникам.

Більше про умови участі: https://ucancoproduce.com/ua/call-for-applications

Програма ucancoproduce націлена на практичне втілення можливостей, що надає укладена Угода про спільне виробництво аудіовізуальних творів між Україною та Канадою.

Ініціатори "Другої Конференції з копродукції" – Ukrainian Motion Picture Association / Українська кіноасоціація та Embassy of Canada to Ukraine.

Проєкт реалізовується за підтримки Державного агентства України з питань кіно, Canadian Media Producers Association - CMPA, Telefilm Canada, Canadian Heritage.

Організатор проєкту: консалтингова компанія Media Resources Management.