f y
Національна спілка кінематографістів України

Новини спілки

Четвертий сезон конкурсу соціально вагомого контенту PITCH UA вже зовсім скоро!

14.12.2021

ДержКіно України 

16 грудня 2021 року відбудеться офіційне відкриття PITCH UA 4, де буде оголошено теми нового сезону, оновлені умови участі та етапи реалізації конкурсу.

Уже вчетверте конкурс PITCH UA підтримає створення якісного кіно-, теле- та онлайн-контенту, що демонструє єдність України в її різноманітності, спонукає не бути осторонь, брати активну участь у житті країни та надихає історіями про позитивні зміни у нашій країні.

Переможці конкурсу отримають часткове або повне фінансування бюджету виробництва проєктів, а також експертний супровід на всіх етапах його створення.

Проведення відкритих подій PITCH UA 4 заплановано в онлайн-форматі, участь можна взяти за попередньою реєстрацією, що буде доступна напередодні. В межах заходу заплановано виступи міжнародних та українських експертів, представників профільних організацій, які спеціалізуються у соціальних сферах, релевантних темам конкурсу.

Більше про конкурс – на сайті:

https://pitchua.com/

Конкурс виконується за підтримки Проєкту Transformation Communication Activities (TCA), що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID) за підтримки Міністерства культури та інформаційної політики України та за інформаційної підтримки Державного агентства України з питань кіно.

https://www.facebook.com/ukrainefilmagency/posts/3150164255215941