f y
Національна спілка кінематографістів України

Новини спілки

КНУТКІТ. Знайомство з художніми керівниками Факультету театрального мистецтва

07.06.2022

КНУТКіТ імені І. К. Карпенка-Карого

Розпочинаємо знайомство з художніми керівниками Факультету театрального мистецтва, які цього року набирають курс за освітньо-професійною програмою «Акторське мистецтво театру і кіно».

Дмитро Богомазов, головний режисер Національного драматичного академічного театру імені Івана Франка, народний артист України, лауреат Національної премії України імені Тараса Шевченка. Дмитро Богомазов здійснив постановку більше 40 вистав на театральних сценах Києва, Одеси, Черкас та за кордоном. Серед них низка вистав за творами світової класики і сучасне прочитання класичної української літератури. Дмитро Михайлович випустив не один зірковий курс акторів. З багатьма випускниками продовжує роботу на професійній сцені.

Богдан Бенюк, актор театру та кіно, народний артист України, лауреат Національної премії України імені Тараса Шевченка, актор Національного драматичного академічного театру імені Івана Франка. З 2018 – професор і очільник першої кафедри акторського мистецтва та режисури драми Факультету театрального мистецтва КНУТКіТ імені І. К. Карпенка-Карого. Вихованці Богдана Михайловича називають його батьком в професії. До речі з багатьма народний артист зустрічається на знімальному майданчику, в яких вчитель та учень працюють вже як колеги.

Олег Замятін (Oleg Zamiatin), актор театру і кіно, народний артист України, актор Національного академічного театру імені Лесі Українки. З 2018 Олег Семенович випустив не один курс акторів, які успішно працюють на театральних майданчиках України. Серед них актори Національного драматичного академічного театру імені Івана Франка та інших театрів, учасники всеукраїнських та міжнародних проектів.

https://www.facebook.com/knutkitKarpenkoKary