f y
Національна спілка кінематографістів України

Новини спілки

Заява НСКУ про «медіа-партнерство» із «ТV-Парком»

13.04.2015

13 квітня Олексій Гарань поширив у Фейсбуці допис про те, що «Союз кінематографістів України» (так у дописі) є офіційним медіа-партнером видання «ТV-Парк».

Із цього приводу голова НСКУ Сергій Тримбач зазначив наступне: «Я вже шість років є головою Національної спілки кінематографістів і за весь цей період Спілка ні з ким не підписувала жодних угод про медіа-партнерство. Відтак для мене було великою новиною дізнатися про наше «партнерство» з «ТV-Парком». Одначе після невеликого службового з’ясування історії питання виявилось, що десь 2003-2004 року один із тодішніх секретарів правління Спілки справді ініціював таку угоду з «ТV-Парком», розраховуючи на якийсь вочевидь примарний соціальний ефект. Щоправда, є сумніви щодо офіційного задокументування такої угоди.

Пізніше заступник голови НСКУ Владлен Кузнецов опротестовував ту угоду в розмові з редактором видання. Оскільки ніхто із керівництва НСКУ давно вже не чув про таке видання, яким є «ТV-Парк», про все це давно забулось, а я особисто про це дізнався тільки сьогодні. Дивно, що така «угода» досі вважається чинною.

Відтак уже завтра, 14 квітня, ми звернемося до редакції «ТV-Парку» з категоричною вимогою щодо зняття інформації про нашу Спілку як «офіційного медіа-партнера», а також зажадаємо надати нам сам текст угоди (є сумніви в його існуванні взагалі та безстроковості зокрема). У разі відмови редакції буде вжито інших заходів правового характеру».

19 вересня 2019 року. Червоний зал Будинку кіно. Художній фільм "БЛУКАЮЧА ЗЕМЛЯ" (Китай, 2019 рік) НАЦІОНАЛЬНА СПІЛКА КІНЕМАТОГРАФІСТІВ УКРАЇНИ та CHINA FILM CO.,LTD,ЗА ПІДТРИМКИ ПОСОЛЬСТВА КНР В УКРАЇНІ

Будинок кіно НСКУ. Оренда Червоного залу. Червоний зал - 670 місць генеральний менеджер Олена Лебедь 067 329 08 05

ОРЕНДА ОФІСНИХ ПРИМІЩЕНЬ БУДИНКУ КІНО НСКУ ПЕРЕЛІК ОФІСНИХ ПРИМІЩЕНЬ БУДИНКУ КІНО НСКУ