f y
Національна спілка кінематографістів України

Новини спілки

Пішов із життя Анатолій Барчук

08.06.2015

Правління НСКУ з глибоким сумом сповіщає про те, що 7 червня на 76-му році життя помер народний артист України, член нашої Спілки Анатолій Трохимович Барчук.

Актор, який майже 50 літ тому прийшов на Київську кіностудію художніх фільмів імені О.Довженка. Прийшов, аби знятися в знакових для українського кіно фільмах – «Анничка», «Два роки над прірвою», «Олеся», «На Київському напрямку», «Пропала грамота», «Гуси-лебеді летять», «Як гартувалась сталь», «Розпад», «Страчені світанки» та багатьох інших.

Мистецький потенціал Анатолія Барчука був багатогранним і невичерпним, його чоловіча краса і уміння точно нюансувати психологічні відтінки ролі, масштабність мислення і почування, гостре відчуття гумору дарували нам, глядачам і кінематографістам, радість багатьох зустрічей з прекрасним актором...

Нині Анатолій Барчук іде від нас. Не назавжди. Назавжди – це зроблене ним у мистецтві. А ще – пам’ять про спілкування, зокрема і в Будинку кіно, де пана Анатолія можна було бачити і чути доволі часто.

Наші співчуття дружині, актрисі Анні Лев, родині, близьким, колегам.

Прощання з Анатолієм Барчуком відбудеться у VIP-залі Байкового цвинтарю 9 червня, у вівторок, о 14.00.

19 вересня 2019 року. Червоний зал Будинку кіно. Художній фільм "БЛУКАЮЧА ЗЕМЛЯ" (Китай, 2019 рік) НАЦІОНАЛЬНА СПІЛКА КІНЕМАТОГРАФІСТІВ УКРАЇНИ та CHINA FILM CO.,LTD,ЗА ПІДТРИМКИ ПОСОЛЬСТВА КНР В УКРАЇНІ

Будинок кіно НСКУ. Оренда Червоного залу. Червоний зал - 670 місць генеральний менеджер Олена Лебедь 067 329 08 05

ОРЕНДА ОФІСНИХ ПРИМІЩЕНЬ БУДИНКУ КІНО НСКУ ПЕРЕЛІК ОФІСНИХ ПРИМІЩЕНЬ БУДИНКУ КІНО НСКУ