f y
Національна спілка кінематографістів України

Новини спілки

Ігор Костін залишає нас

11.06.2015

Ігор Костін залишає нас.

Про смерть не згадую – він же не боявся її. Над Чорнобильським страхіттям літав, аби все те зафотографувати. Над Майданом – і першим, і другим. І те, що побачив він і його камера – побачив світ. Удячно відгукнувшись призами і преміями, званнями почесними. Тільки в Україні не мав ніяких нагород.

Втім, хіба ж він думав про них? 9 червня помчав на пожежу під Васильковом. Поїздка виявилась останньою в житті. Щось там трапилось на дорозі...

В останні місяці розробляв ідею вистави, в основі якої і Чорнобиль, і Майдан, і велика історія загалом. Хотів зробити ту виставу вселенською. Стівена Спілберга хотів кликати в режисери, американських кінозірок... І українських – Богдана Бенюка, до прикладу. Утопія, звичайно, одначе він жив нею. Таким був масштаб його амбіцій, його дерзань.

А тепер він іде. Аби знімати вже не нас, і не про нас. То що ж, Ігоре, спасибі за труд, за уроки одваги і громадянської безстрашності. Ми теж не будемо боятися – допоки живемо. А там уже хто його знає, як складеться.

Прощання з Ігорем Костіним сьогодні у четвер, 11 червня, об 11.30 у Будинку кіно (вул. Саксаганського, 6).

Сергій Тримбач

19 вересня 2019 року. Червоний зал Будинку кіно. Художній фільм "БЛУКАЮЧА ЗЕМЛЯ" (Китай, 2019 рік) НАЦІОНАЛЬНА СПІЛКА КІНЕМАТОГРАФІСТІВ УКРАЇНИ та CHINA FILM CO.,LTD,ЗА ПІДТРИМКИ ПОСОЛЬСТВА КНР В УКРАЇНІ

Будинок кіно НСКУ. Оренда Червоного залу. Червоний зал - 670 місць генеральний менеджер Олена Лебедь 067 329 08 05

ОРЕНДА ОФІСНИХ ПРИМІЩЕНЬ БУДИНКУ КІНО НСКУ ПЕРЕЛІК ОФІСНИХ ПРИМІЩЕНЬ БУДИНКУ КІНО НСКУ