f y
Національна спілка кінематографістів України

Новини спілки

Вітаємо Марлена Хуцієва із 90-річчям!

04.10.2015

Національна спілка кінематографістів України сердечно вітає кінорежисера Марлена Хуцієва із 90-річчям! Бажаємо Марлену Мартиновичу щастя й здоров’я, натхнення жити і творити!

Марлен Хуцієв – одне з чільних імен радянського та світового кіно. Учень Ігоря Савченка й однокашник Сергія Параджанова, він починав свій творчий шлях у 1950-ті роки в Україні: дебютував на Одеській кіностудії, де зробив два фільми – «Весна на Зарічній вулиці» та «Два Федори» (на цій картині відбувся акторський дебют Васілія Шукшина).

Обидві стрічки досі лишаються улюбленцями як глядачів, так і самих кінематографістів.


«Два Федори»

Потому були «Застава Ильича» (у прокаті «Мне двадцать лет»), «Июльский дождь», «Был месяц май», «Послесловие», «Бесконечность». Багато років Марлен Хуцієв працював у ВДІКу, де був завідувачем кафедри кінорежисури. Його учні працюють і в Україні.

Нині режисер завершує довгоочікуваний фільм, в основі якого стосунки Антона Чехова та Льва Толстого.

На фото – Марлен Хуцієв отримує почесного «Золотого леопарда» за внесок у кінематограф на МКФ у Локарно, серпень 2015 року

Будинок кіно НСКУ. Оренда Червоного залу. Червоний зал - 670 місць генеральний менеджер Олена Лебедь 067 329 08 05

ОРЕНДА ОФІСНИХ ПРИМІЩЕНЬ БУДИНКУ КІНО НСКУ ПЕРЕЛІК ОФІСНИХ ПРИМІЩЕНЬ БУДИНКУ КІНО НСКУ

10 грудня, вівторок, Червоний зал ДО ДНЯ ЗАХИСТУ ПРАВ ЛЮДИНИ Посольство Аргентини в Україні представляє Художній фільм «ПІДПІЛЬНЕ ДИТИНСТВО»