f y
Національна спілка кінематографістів України

Новини спілки

Вітання Держкіно фестивалю «КРОК-2015: У рідній гавані»

19.11.2015

19 листопада 2015 року відкривається XXII Міжнародний фестиваль анімаційних фільмів «КРОК-2015: У рідній гавані». Вітання фестивалю надіслав голова Державного агентства України з питань кіно Пилип Іллєнко.

Подаємо текст листа.

Шановні друзі!

Вітаю вас із XXII Міжнародним фестивалем анімаційних фільмів «КРОК»!

Цей захід – чудова нагода зібрати талановиту молодь та професіоналів анімації та підтримати їх прагнення впевнено дивитися в майбутнє та висловлювати свої думки через призму мультиплікації. Це численні зустрічі з глядачами та величезна радість спілкування друзів і колег.

Анімація має те, чого не має жоден інший з видів кіномистецтва – вона об’єднує усіх людей і захоплює як дітей, так і дорослих.

Гідно подиву, як у надзвичайно складних умовах, ціною неймовірних зусиль організаторам удається тримати «на плаву» фестиваль. «КРОК» – це стиль, спосіб життя, спосіб мислення. Це рух, рух уперед. Символічно, що фестиваль не стоїть на місці. І цього року глядачі традиційно зможуть побачити нові здобутки української анімації.

Міжнародний кінофестиваль «КРОК» – єдиний в СНД фестиваль анімаційного кіно, справедливо визнаний за світовими рейтингами одним з найкращих на планеті.

Щиро бажаю організаторам фестивалю «КРОК» та його учасникам подальшого процвітання в ім’я слави українського кіномистецтва та переконливих перемог. Глядачам і гостям – позитивних емоцій, приємних вражень, нових знайомств та цікавого спілкування.

З повагою,
Пилип Іллєнко

Оренда кінозалів Будинку кіна

До уваги членів НСКУ та відвідувачів Будинку кіно!

До уваги членів НСКУ та відвідувачів Будинку кіно! У зв’язку з розпорядженням Київської міської державної адміністрації щодо протидії поширенню коронавірусу, всі творчі заходи Будинку кіно з 12 березня 2020 р. переносяться на інші терміни. Стежте за інформацією.