f y
Національна спілка кінематографістів України

Новини спілки

Вітання Держкіно фестивалю «КРОК-2015: У рідній гавані»

19.11.2015

19 листопада 2015 року відкривається XXII Міжнародний фестиваль анімаційних фільмів «КРОК-2015: У рідній гавані». Вітання фестивалю надіслав голова Державного агентства України з питань кіно Пилип Іллєнко.

Подаємо текст листа.

Шановні друзі!

Вітаю вас із XXII Міжнародним фестивалем анімаційних фільмів «КРОК»!

Цей захід – чудова нагода зібрати талановиту молодь та професіоналів анімації та підтримати їх прагнення впевнено дивитися в майбутнє та висловлювати свої думки через призму мультиплікації. Це численні зустрічі з глядачами та величезна радість спілкування друзів і колег.

Анімація має те, чого не має жоден інший з видів кіномистецтва – вона об’єднує усіх людей і захоплює як дітей, так і дорослих.

Гідно подиву, як у надзвичайно складних умовах, ціною неймовірних зусиль організаторам удається тримати «на плаву» фестиваль. «КРОК» – це стиль, спосіб життя, спосіб мислення. Це рух, рух уперед. Символічно, що фестиваль не стоїть на місці. І цього року глядачі традиційно зможуть побачити нові здобутки української анімації.

Міжнародний кінофестиваль «КРОК» – єдиний в СНД фестиваль анімаційного кіно, справедливо визнаний за світовими рейтингами одним з найкращих на планеті.

Щиро бажаю організаторам фестивалю «КРОК» та його учасникам подальшого процвітання в ім’я слави українського кіномистецтва та переконливих перемог. Глядачам і гостям – позитивних емоцій, приємних вражень, нових знайомств та цікавого спілкування.

З повагою,
Пилип Іллєнко

Будинок кіно НСКУ. Оренда Червоного залу. Червоний зал - 670 місць генеральний менеджер Олена Лебедь 067 329 08 05

ОРЕНДА ОФІСНИХ ПРИМІЩЕНЬ БУДИНКУ КІНО НСКУ ПЕРЕЛІК ОФІСНИХ ПРИМІЩЕНЬ БУДИНКУ КІНО НСКУ

10 грудня, вівторок, Червоний зал ДО ДНЯ ЗАХИСТУ ПРАВ ЛЮДИНИ Посольство Аргентини в Україні представляє Художній фільм «ПІДПІЛЬНЕ ДИТИНСТВО»