f y
Національна спілка кінематографістів України

Новини спілки

Рішення VIІ пленуму Правління НСКУ

24.12.2015

15 грудня 2015 року у Будинку кіно відбувся VIІ пленум Правління Національної спілки кінематографістів України.

В його роботі взяли участь голова Спілки Сергій Тримбач, члени Правління та Контрольно-ревізійної комісії НСКУ, перший заступник голови Державного агентства України з питань кіно Андрій Ящишин, директор Департаменту мистецтв і навчальних закладів Міністерства культури України Павло Білаш, ректор Київського національного університету театру, кіно і телебачення імені І.К. Карпенка-Карого Олексій Безгін, начальник відділу педагогічної та післядипломної освіти Міністерства освіти і науки України Ігор Балуба, директори державних кіностудій, члени НСКУ, представники кіногалузі – продюсери, режисери, кінопедагоги, молоді кінематографісти.

Учасники VIІ Пленунуму НСКУ обговорили стан і перспективи кіноосвіти в Україні, ситуацію, що склалася із кінопрокатом і кінодистрибуцією українського фільму, здобутки і втрати законтворчого процесу у сфері екранних мистецтв останніх років.

Рішення VIІ Пленуму правління НСКУ опубліковані в розділі «Документи й матеріали» сайту Спілки:

Власна інформація НСКУ

19 вересня 2019 року. Червоний зал Будинку кіно. Художній фільм "БЛУКАЮЧА ЗЕМЛЯ" (Китай, 2019 рік) НАЦІОНАЛЬНА СПІЛКА КІНЕМАТОГРАФІСТІВ УКРАЇНИ та CHINA FILM CO.,LTD,ЗА ПІДТРИМКИ ПОСОЛЬСТВА КНР В УКРАЇНІ

Будинок кіно НСКУ. Оренда Червоного залу. Червоний зал - 670 місць генеральний менеджер Олена Лебедь 067 329 08 05

ОРЕНДА ОФІСНИХ ПРИМІЩЕНЬ БУДИНКУ КІНО НСКУ ПЕРЕЛІК ОФІСНИХ ПРИМІЩЕНЬ БУДИНКУ КІНО НСКУ