f y
Національна спілка кінематографістів України

Новини спілки

Афіша Будинку кіно з 5 по 9 січня

04.01.2016

Протягом першого тижня 2016 року у Червоній залі Будинку кіно відбудуться покази європейських фільмів.

5 січня, о 13:00 у рамках репертуарної рубрики «Родинний кінозал» відбудеться показ повнометражної анімаційної стрічки «Баранчик Шон» (реж. Марк Бертон, Річард Старзек, Великобританія / Франція, 2015) – кіноверсії анімаційного серіалу про пригоди кмітливого баранчика Шона, найрозумнішого в отарі. За сюжетом мирне життя вівцеферми опиняється під загрозою, коли господар потрапляє у Велике Місто, тож Шон із друзями відправляються на його пошуки.

9 січня, о 17:30 секретар Правління НСКУ, член Європейської кіноакадемії та Міжнародної федерації кінопреси FIPRESCІ Алік Шпилюк в рамках проекту «Мистецькі фільми в Будинку кіно» представляє художній фільм «Вікторія» (реж. Себастьян Шіппер, Німеччина, 2015) – стрічку тривалістю 134 хвилини, зняту одним кадром.

Вікторія – іспанська дівчина, яка віднедавна живе у Берліні. Одного разу на виході з клубу вона знайомиться з чотирма хлопцями – Зонне, Боксером, Блінкером і Фусом. Хлопці обіцяють показати їй «справжній Берлін». Але прогулянкою нічним містом справа не обмежується. Виявляється, що хлопцям потрібно розібратися зі старим боргом, та оскільки один з них занадто п'яний, вони просять Вікторію побути водієм.

Операторська робота Стурла Брандта Гровлена ​​була відзначена «Срібним ведмедем» Берлінського кінофестивалю-2015 за видатні художні досягнення. Стрічка отримала 6 премій Німецької кіноакадемії «LOLA» (за найкращий фільм, режисуру, музику, операторську роботу, найкращим актрисі та актору).

Запрошення на покази у Будинку кіно можна отримати у творчому відділі НСКУ (каб. № 208).

Більше інформації про події Будинку кіно тут>>>.

Власна інформація НСКУ

Будинок кіно НСКУ. Оренда Червоного залу. Червоний зал - 670 місць генеральний менеджер Олена Лебедь 067 329 08 05

ОРЕНДА ОФІСНИХ ПРИМІЩЕНЬ БУДИНКУ КІНО НСКУ ПЕРЕЛІК ОФІСНИХ ПРИМІЩЕНЬ БУДИНКУ КІНО НСКУ

10 грудня, вівторок, Червоний зал ДО ДНЯ ЗАХИСТУ ПРАВ ЛЮДИНИ Посольство Аргентини в Україні представляє Художній фільм «ПІДПІЛЬНЕ ДИТИНСТВО»