f y
Національна спілка кінематографістів України

Новини спілки

Афіша Будинку кіно з 25 по 30 січня

25.01.2016

З 25 по 30 січня 2016 року у Будинку кіно заплановано низку мистецьких подій.

У понеділок, 25 січня, у Синій залі в рамках проекту «Наш ілюзіон» й циклу «Наші співвітчизники у світовому кіно», укладеного кінознавцем Станіславом Сукненком, відбудеться показ стрічки Карла Теодора Дрейєра «Люби ближнього свого» (1922), головну роль у якій зіграв Володимир Гайдаров. У фільмі змальовано історію революційної Росії початку ХХ століття. Виконуючи наказ, агент таємної поліції, перебраний на монаха, підбурює народ на єврейські погроми.

У вівторок, 26 січня, у Блакитній вітальні в рамках роботи акторської майстерні «Поетична мозаїка» відбудеться Вечір бардів. Вечір веде заслужена артистка України Лідія Чащина.

У середу, 27 січня, у Блакитній вітальні відбудеться засідання клубу «Стратеги і стратегії» – зустріч із головою Центру дослідження політичних цінностей Олесем Донієм на тему «Чому програє Майдан?». Модератор – голова НСКУ Сергій Тримбач.

У суботу, 30 січня, у Червоній залі відбудеться показ художнього фільму Романа Ширмана «Тепер я буду любити тебе» (2015) і зустріч із творчою групою фільму.

«Тепер я буду любити тебе» – романтична комедія, створена у ко-продукції України та Грузії за підтримки Державного агентства України з питань кіно. Від героя стрічки (Богдан Бенюк) йде дружина (Ольга Сумська), але випадкове знайомство із дівчиною, в якої зараз теж проблем в коханні вистачає (Кристина Кісельова), змушує його задуматися: це фортуна чи може чийсь хитромудрий план. 

;

Запрошення на покази у Будинку кіно можна отримати у творчому відділі НСКУ (каб. № 208).

Більше інформації про події Будинку кіно тут>>>.

Також анонсуємо, що за тиждень, у понеділок, 1 лютого, у Червоній залі відбудеться показ документальної стрічки Валерія Балаяна «Хуізмістерпутін». Стрічка розслідує зв’язки президента Росії Володимира Путіна із представниками кримінального світу різних країн. Зокрема, йдеться про його «перші кроки» на злочинному шляху як чиновника петербурзької мерії початку 1990-х років. Показ відбудеться за участі автора фільму Валерія Балаяна і Юрія Макарова, який записав до стрічки закадровий текст.

Власна інформація НСКУ