f y
Національна спілка кінематографістів України

Новини спілки

30 січня у Будинку кіно – фільм Романа Ширмана «Тепер я буду любити тебе»

26.01.2016

30 січня 2016 року, о 17:00 у Червоній залі Будинку кіно відбудеться показ романтичної комедії Романа Ширмана «Тепер я буду любити тебе» за участі творчої групи фільму.

Головний герой стрічки «Тепер я буду любити тебе» Мішель – модний ресторатор, успішний бізнесмен і чоловік у розквіті сил. Здається, удача посміхається йому скрізь і завжди. Аж раптом на Різдво його життя перевертається з ніг на голову – красуня-дружина йде до іншого… Саме тоді розпочинається закручена колізія цієї дивовижної романтичної історії. Випадкове знайомство із дівчиною, в якої зараз теж проблем в коханні вистачає, змушує Мішеля задуматися: це фортуна чи може чийсь хитромудрий план. Їхні історії переплітаються, доля продовжує іронізувати, а кохання грається з ними і веде за своїм власним сценарієм. На новорічні свята час повірити у справжні дива.

У фільмі, створеному у ко-продукції України і Грузії кінокомпаніями «Інтер Фільм» та «Artizm Ltd» за підтримки Державного агентства України з питань кіно, зіграли Богдан Бенюк, Ольга Сумська, Роман Луцький, Кристина Кісельова, Аріна Анпілогова, Георгій Масхарашвілі, Тимур Полянський і Олена Козир.

Автор сценарію і режисер стрічки – заступник голови НСКУ із творчих питань Роман Ширман. Продюсери фільму – Олена Фетісова і Володимир Козир.

;

«Таке кіно потрібне. [...]. Аудиторія стрічки «Тепер я буду любити тебе» молодіжна, це було зрозуміло й по реакції у залі: вискотіння й сміх лунали не старечі. А хто у нас ходить у кінотеатри?! Може, трохи перевантажена фабульно історія, я б її трохи спростив. Але це справа смаку. Мені сподобалися актори на чолі з самим Богданом Бенюком, усі смішні взаємовідносини між нею і Максом, між нею – і Мішелем, сестрою. Чимало всього прикольного й молодіжного.

Я знаю режисера-постановника Романа Ширмана дуже добре, це людина з прекрасним почуттям гумору. (Ми з ним робили фільм «Небезпечно вільна людина» про Параджанова, скільки його не показували – завжди був регіт, хоча це документальна картина). Гумор у новій стрічці не грубий, а тонкий, вишуканіший, ніж того потребує масовий загал, тому і глядацька аудиторія буде меншою. Це комедія, яка не на трюках тримається, як у Гайдая, а ближча до Рязановських стрічок». – розповів після прем’єри «Тепер я буду любити тебе» кінокритик, голова НСКУ Сергій Тримбач.

31 грудня 2015 року романтична комедія «Тепер я буду любити тебе» вийшла у національний прокат, де була чотири тижні. За його підсумками вона значно перевищила оптимістичні очікування дистриб’ютора, однієї з найвпливовіших компаній «B&H».

За перші дні показів стрічки у «B&H» планували зібрати орієнтовно 200 тисяч гривень. Натомість фільм отримав у два рази більше коштів – 542 289 гривень, сенсаційно посівши почесне 9-е місце у першій десятці фільмів за результатами новорічного вікенду.

Загалом за час прокату в українських кінотеатрах стрічку подивилися близько 14 тисяч осіб.

У суботу, 30 січня, о 17:00 спеціальний показ романтичної комедії «Тепер я буду любити тебе» за участі творчої групи фільму відбудеться у Червоній залі Будинку кіно.

Запрошення на показ фільму можна отримати у творчому відділі НСКУ
(каб. № 208).

Власна інформація НСКУ

Будинок кіно НСКУ. Оренда Червоного залу. Червоний зал - 670 місць генеральний менеджер Олена Лебедь 067 329 08 05

ОРЕНДА ОФІСНИХ ПРИМІЩЕНЬ БУДИНКУ КІНО НСКУ ПЕРЕЛІК ОФІСНИХ ПРИМІЩЕНЬ БУДИНКУ КІНО НСКУ

10 грудня, вівторок, Червоний зал ДО ДНЯ ЗАХИСТУ ПРАВ ЛЮДИНИ Посольство Аргентини в Україні представляє Художній фільм «ПІДПІЛЬНЕ ДИТИНСТВО»