f y
Національна спілка кінематографістів України

Новини спілки

Афіша Будинку кіно з 8 по 12 лютого

08.02.2016

З 8 по 12 лютого 2016 року у Будинку кіно заплановано низку мистецьких подій.

У понеділок, 8 лютого, у Синій залі в рамках проекту «Наш ілюзіон» й циклу «Наші співвітчизники у світовому кіно», укладеного кінознавцем Станіславом Сукненком, відбудеться показ стрічки Едварда Дмитрика «Це убивство, моя люба» (США, 1944) – екранізації роману Раймонда Чандлера про приватного детектива, що має знайти жінку, зниклу шість років тому.

У вівторок, 9 лютого, у Блакитній вітальні відбудеться презентація книги кінознавця Наталії Гриценко «Звезда Мириам и другие рассказы» (видавництво «Едельвейс», 2016).

У п’ятницю, 12 лютого, у Червоній залі в рамках репертуарної рубрики «Кращі фільми світового прокату» відбудеться показ стрічки Гаспара Ное «Любов» (Франція, 2015) – мистецької еротичної мелодрами про стосунки закоханої пари. Стрічка містить сцени відвертої оголеності та інтимних стосунків, тож особи, які не досягли 21 року, на перегляд фільму не допускаються.

Запрошення на покази у Будинку кіно можна отримати у творчому відділі НСКУ (каб. № 208).

Більше інформації про події Будинку кіно тут>>>.

Власна інформація НСКУ

Будинок кіно НСКУ. Оренда Червоного залу. Червоний зал - 670 місць генеральний менеджер Олена Лебедь 067 329 08 05

ОРЕНДА ОФІСНИХ ПРИМІЩЕНЬ БУДИНКУ КІНО НСКУ ПЕРЕЛІК ОФІСНИХ ПРИМІЩЕНЬ БУДИНКУ КІНО НСКУ

10 грудня, вівторок, Червоний зал ДО ДНЯ ЗАХИСТУ ПРАВ ЛЮДИНИ Посольство Аргентини в Україні представляє Художній фільм «ПІДПІЛЬНЕ ДИТИНСТВО»