f y
Національна спілка кінематографістів України

Новини спілки

Афіша Будинку кіно з 22 по 24 лютого

22.02.2016

З 22 по 24 лютого 2016 року у Будинку кіно заплановано низку мистецьких подій.

У понеділок, 22 лютого, у Синій залі відбудеться творчий вечір композитора і режисера Олександра Спаринського. У програмі: документальні фільми «Наша високоповажність» (2015) та «Лондонський бенефіс Ігоря Переверзєва» (2012) і анімаційний фільм «Закоханий їжачок» (2015, учасник ХХІІ Міжнародного фестивалю анімаційних фільмів «Крок»).

У вівторок, 23 лютого, у програмі Будинку кіно – два заходи.

У Синій залі в рамках Акторської майстерні «Поетична мозаїка» відбудеться показ фільмів-портретів про кінорежисера Миколу Літуса, народного артиста України Миколу Оляліна, кінорежисера, народного артиста України Тимофія Левчука (режисер документальних стрічок – Людмила Михалевич, вечір веде заслужена артистка України Лідія Чащина).

А у Червоній залі – прем’єрний показ роботи Михаїла Сєгала « Кіно про Алексєєва» (Росія, 2014) – трагікомічного фільму-подорожі дивовижним життям головного героя (Александр Збруєв), що пив чай із Тарковським, потрапив до КДБ через Гагаріна, конкурував із Калашніковим і Висоцьким…

У середу, 24 лютого, у Синій залі відбудеться вечір пам’яті Миколи Вінграновського до 80-річчя від дня народження поета, кінорежисера, актора. У програмі: спогади друзів, колег, показ повнометражного документального фільму «Микола Вінграновський» (реж. Петро Марусик, 1993).

Запрошення на покази у Будинку кіно можна отримати у творчому відділі НСКУ (каб. № 208).

Більше інформації про події Будинку кіно тут>>>.

Власна інформація НСКУ

Будинок кіно НСКУ. Оренда Червоного залу. Червоний зал - 670 місць генеральний менеджер Олена Лебедь 067 329 08 05

ОРЕНДА ОФІСНИХ ПРИМІЩЕНЬ БУДИНКУ КІНО НСКУ ПЕРЕЛІК ОФІСНИХ ПРИМІЩЕНЬ БУДИНКУ КІНО НСКУ

10 грудня, вівторок, Червоний зал ДО ДНЯ ЗАХИСТУ ПРАВ ЛЮДИНИ Посольство Аргентини в Україні представляє Художній фільм «ПІДПІЛЬНЕ ДИТИНСТВО»