f y
Національна спілка кінематографістів України

Новини спілки

Афіша Будинку кіно з 9 по 11 березня

08.03.2016

З 9 по 11 березня 2016 року у Будинку кіно заплановано низку мистецьких подій. 

У середу, 9 березня, у Синій залі до 75-річчя студії «Київнаукфільм» (нині – «Національна кінематека України») і дня народження Тараса Шевченка відбудеться вечір «Фільми Шевченкіани».

У програмі: спогади кінематографістів, фрагменти документальних стрічок «Тарас Шевченко – художник» (1954) і «Думи Кобзаря» (1961) Лідії Островської-Кордюм, «Тарас Шевченко. Спадщина» (1994) і «Тарас Шевченко. Надії» (1995) Леоніда Анічкіна та «Експедиція» (2014) Костянтина Коновалова.

У четвер, 10 березня, у Червоній залі відбудеться показ художнього фільму Маркоса Карневале «Серце Леона» (2013, Аргентина, Бразилія), представленого Посольством Аргентини в Україні. У стрічці йдеться про історію кохання успішної жінки-адвоката і талановитого архітектора Леона Годоя зростом лише 1 м 36 см, на шляху яких стають соціальні упередження.

У п’ятницю, 11 березня, у Червоній залі в рамках проекту «Мистецькі фільми в Будинку кіно» Алік Шпилюк представляє комедію Жако ван Дормеля «Надновий заповіт» (Бельгія, Франція, Люксембург, 2015).

«Так, Бог існує. Але він зовсім не такий, яким ми його уявляли. Він живе у Брюсселі, і у нього є не лише син, але і дочка. Вона тікає з дому і вирушає у наш світ шукати пригоди та випробовувати терпіння свого батька на міцність. Чи надовго його вистачить?» – йдеться в анонсі стрічки, в якій зіграли Бенуа Пульворд, Катрін Денев, Пілі Груан, Франсуа Дамієнс та інші.

Запрошення на покази у Будинку кіно можна отримати у творчому відділі НСКУ (каб. № 208).

Більше інформації про події Будинку кіно тут>>>.

Власна інформація НСКУ

Будинок кіно НСКУ. Оренда Червоного залу. Червоний зал - 670 місць генеральний менеджер Олена Лебедь 067 329 08 05

ОРЕНДА ОФІСНИХ ПРИМІЩЕНЬ БУДИНКУ КІНО НСКУ ПЕРЕЛІК ОФІСНИХ ПРИМІЩЕНЬ БУДИНКУ КІНО НСКУ

10 грудня, вівторок, Червоний зал ДО ДНЯ ЗАХИСТУ ПРАВ ЛЮДИНИ Посольство Аргентини в Україні представляє Художній фільм «ПІДПІЛЬНЕ ДИТИНСТВО»