f y
Національна спілка кінематографістів України

Новини спілки

Афіша Будинку кіно з 14 по 19 березня

14.03.2016

З 14 по 19 березня 2016 року у Будинку кіно заплановано низку мистецьких подій.

У понеділок, 14 березня, у Синій залі в рамках проекту «Наш ілюзіон» й циклу «Наші співвітчизники у світовому кіно», укладеного кінознавцем Станіславом Сукненком, відбудеться показ стрічки Біллі Вайлдера «Дехто любить погарячіше» («У джазі тільки дівчата», США, 1959) – знаної комедії про чиказьких музикантів, що змушені рятуватися від гангстерів, перебравшись на жінок і ставши учасниками джаз-бенду. В ролях: Мерлін Монро, Тоні Кертіс, Джек Леммон, Джордж Рафт, Пет О’Брайєн, Майк Мазуркі.

У вівторок, 15 березня, у Синій залі відбудеться вечір пам’яті «Ніна Алісова. Осіяння таланту» до 100-річчя від дня народження великої актриси. У програмі: спогади дочки Ніни Алісової, народної артистки України Лариси Кадочнікової, коментарі кінознавців, фрагменти з фільмів, показ художнього фільму «Бесприданница» (реж. Яков Протазанов, кіностудія «РОТ-ФРОНТ», 1936). Модератор – голова НСКУ Сергій Тримбач.

У четвер, 17 березня, у Червоній залі відбудеться «післяпрем’єрний» показ вітчизняної драми Анатолія Матешка «Cаptum (лат. – Полон)» (2015), інспірованої подіями війни на Сході України. В історії 12 полонених і двох охоронців, які з фізичного знищення бранців влаштовують гру зі ставками, зіграли Лариса Руснак, Володимир Горянський, Остап Ступка та інші. Світова прем'єра фільму відбулася у Міжнародному конкурсі 6-го Одеського МКФ. 

У п’ятницю, 18 березня, у Синій залі в рамках проекту «Зірки світового кіно» відбудеться показ мелодрами Артура Хіллера «Історія кохання» (США, 1970) – про молодих закоханих, що переживають щасливі та неприємні хвилини сімейного життя, аж раптом виявляється, що дівчина смертельно хвора. Головні ролі у стрічці виконали Райан О’Ніл та Елі Макгроу, а музику до фільму написав Френсіс Лей – вона, мабуть, є однією з найбільш відомих в американському кіно.

У суботу, 19 березня, у Червоній залі рамках репертуарної рубрики «Родинний кінозал» відбудеться показ повнометражного анімаційного фільму «Вартовий Місяця» (режисери Александр Ебоян, Бенуа Філіппон, Франція, 2015).

Запрошення на покази у Будинку кіно можна отримати у творчому відділі НСКУ (каб. № 208).

Більше інформації про події Будинку кіно тут>>>.

Власна інформація НСКУ

22 травня, середа, Малий зал Рада ветеранів НСКУ «Шлях до творчих вершин» Вітання ювілярів

21 травня, вівторок, Синій зал ВЕЧІР ПАМ’ЯТІ «ОЛЕКСАНДР АСКОЛЬДОВ. НЕВІДОМЕ…»

20 травня, понеділок, Синій зал НАШ ІЛЮЗІОН