f y
Національна спілка кінематографістів України

Новини спілки

Наукова конференція «Режисура екранних мистецтв: сучасний досвід підготовки фахівців»

17.03.2016

12 та 13 квітня 2016 року у Блакитній вітальні Будинку кіно відбудеться наукова конференція «Режисура екранних мистецтв: сучасний досвід підготовки фахівців», організована Інститутом екранних мистецтв Київського національного університету театру, кіно і телебачення імені І.К. Карпенка-Карого та Національною спілкою кінематографістів України.

Режисура, професія, яка змінює зараз обличчя світу, досі не є офіційною наукою. Їй, як і сто років тому, навчають, передаючи практичні навички від майстра до учнів, але й досі не існує підручників, не вироблена єдина стала термінологія. В той час, коли постійно виникають нові наукові спеціальності, з режисури досі не можна захистити кандидатську чи докторську дисертацію.

Медіа – це стратегічна сфера, основа безпеки країни. Ключовий гравець на цьому полі – режисер.

Усвідомлюючи важливість та небезпеку такої ситуації, організатори другий рік поспіль проводять наукову конференцію для обговорення актуальних питань, обміну досвідом, аналізу проблем та вироблення конкретних пропозицій щодо створення режисерської науки в Україні.

Робота на конференції пройде за секціями:

  1. Методологія режисерської освіти.
  2. Психологічні аспекти режисерської роботи.
  3. Традиції та історія формування режисерської школи в Україні.
  4. Інновації, кращий досвід та практика викладання в режисерських майстернях.

В рамках конференції відбудеться дискусія «Вимоги до рівня режисерської освіти. Суспільні виклики та стандарти». Також для обміну досвідом планується провести низку майстер-класів, присвячених методиці викладання.

Передбачається он-лайн трансляція конференції в Інтернеті та залучення до дискусії представників міжнародних шкіл.

Запрошуємо до участі в конференції!

Запланувати тему виступу, майстер-класу та надіслати тези можна е-поштою tvinfo16@gmail.com.

Вимоги до тез: Word, А4, Times New Roman, кегль 14, міжрядковий інтервал 1,5; усі поля 20 мм; абзац 1,25; без переносів, без зносок, без малюнків; список літератури лише за наявністю цитувань; обсяг – до 6 сторінок.

Тези прохання надіслати до 1 квітня 2016 року.

Прес-конференція з нагоди наукової конференції відбудеться 12 квітня 2016 року, о 12:00 у Блакитній вітальні Будинку кіно.

Тел. для акредитації та довідок: 067 901 52 72.

Офіційна інформація

19 вересня 2019 року. Червоний зал Будинку кіно. Художній фільм "БЛУКАЮЧА ЗЕМЛЯ" (Китай, 2019 рік) НАЦІОНАЛЬНА СПІЛКА КІНЕМАТОГРАФІСТІВ УКРАЇНИ та CHINA FILM CO.,LTD,ЗА ПІДТРИМКИ ПОСОЛЬСТВА КНР В УКРАЇНІ

Будинок кіно НСКУ. Оренда Червоного залу. Червоний зал - 670 місць генеральний менеджер Олена Лебедь 067 329 08 05

ОРЕНДА ОФІСНИХ ПРИМІЩЕНЬ БУДИНКУ КІНО НСКУ ПЕРЕЛІК ОФІСНИХ ПРИМІЩЕНЬ БУДИНКУ КІНО НСКУ