f y
Національна спілка кінематографістів України

Новини спілки

Афіша Будинку кіно з 21 по 27 березня

21.03.2016

Протягом тижня, з 21 по 27 березня 2016 року, у Будинку кіно заплановано низку мистецьких подій.

У понеділок, 21 березня, у Синій залі в рамках проекту «Наш ілюзіон» й циклу «Наші співвітчизники у світовому кіно», укладеного кінознавцем Станіславом Сукненком, відбудеться показ стрічки Стенлі Крамера «Цей шалений, шалений, шалений світ» (США, 1963) – комедії про подорожніх, що на шляху до Лас-Вегаса дізнаються про скарб, схований під Великим W, і наперегони мчать за ним, намагаючись позбавитись конкурентів… В ролях: Спенсер Трейсі, Мілтон Берл, Сід Цезар, Бадді Гаккет, Етель Мерман, Майк Мазуркі.

У вівторок, 22 березня, у Синій залі в рамках Акторської майстерні «Поетична мозаїка» відбудеться вечір, присвячений всесвітньому дню поезії. У програмі: музика, пісні, вірші. Вечір веде заслужена артистка України Лідія Чащина.

Від 25 березня у Будинку кіно розпочинаються заходи ХІІІ Міжнародного фестивалю документального кіно про права людини Docudays UA: покази фільмів, майстер-класи, дискусії. Зауважимо, що цього року вхід на фестивальні покази, що відбуваються після 15:00, – за квитками. Квитки можна буде придбати у фестивальній касі безпосередньо у Будинку кіно.

Більше інформації про події Будинку кіно тут>>>.

Власна інформація НСКУ

Будинок кіно НСКУ. Оренда Червоного залу. Червоний зал - 670 місць генеральний менеджер Олена Лебедь 067 329 08 05

ОРЕНДА ОФІСНИХ ПРИМІЩЕНЬ БУДИНКУ КІНО НСКУ ПЕРЕЛІК ОФІСНИХ ПРИМІЩЕНЬ БУДИНКУ КІНО НСКУ

10 грудня, вівторок, Червоний зал ДО ДНЯ ЗАХИСТУ ПРАВ ЛЮДИНИ Посольство Аргентини в Україні представляє Художній фільм «ПІДПІЛЬНЕ ДИТИНСТВО»