f y
Національна спілка кінематографістів України

Новини спілки

Афіша Будинку кіно з 1 по 3 квітня

01.04.2016

З 1 по 3 квітня 2016 року у Будинку кіно заплановано низку мистецьких подій.

У п’ятницю, 1 квітня, у Червоній залі відбудеться День глядачів 13-го Міжнародного фестивалю документального кіно про права людини Docudays UA. У програмі: показ фільмів-переможців цьогорічного фестивалю та фільму-закриття – споглядальної документальної стрічки Мантаса Кведаравічюса «Маріуполіс».

У суботу, 2 квітня, у Синій залі в рамках Другого фестивалю комедійного мистецтва «ГаШоТю» відбудеться майстер-клас Ігоря Шуба «Взаємодія автора і режисера в комедійному жанрі», творча зустріч із актрисою Ганною Кузіною та показ програми короткометражних кінокомедій фіналістів заходу.

У неділю, 3 квітня, у Червоній залі відбудеться показ драми Ендрю Гейґа «45 років» (Великобританія, 2015) про стосунки сімейної пари напередодні 45-ї річниці спільного життя. Шарлотта Ремплінґ і Том Кортні отримали «Срібних ведмедів» Берлінале–2015 за виконання головних ролей у стрічці.

Більше інформації про події Будинку кіно тут>>>.

Власна інформація НСКУ

Будинок кіно НСКУ. Оренда Червоного залу. Червоний зал - 670 місць генеральний менеджер Олена Лебедь 067 329 08 05

ОРЕНДА ОФІСНИХ ПРИМІЩЕНЬ БУДИНКУ КІНО НСКУ ПЕРЕЛІК ОФІСНИХ ПРИМІЩЕНЬ БУДИНКУ КІНО НСКУ

10 грудня, вівторок, Червоний зал ДО ДНЯ ЗАХИСТУ ПРАВ ЛЮДИНИ Посольство Аргентини в Україні представляє Художній фільм «ПІДПІЛЬНЕ ДИТИНСТВО»