f y
Національна спілка кінематографістів України

Новини спілки

Афіша Будинку кіно з 4 по 7 квітня

04.04.2016

З 4 по 7 квітня 2016 року у Будинку кіно заплановано низку мистецьких подій.

У понеділок, 4 квітня, у Синій залі в рамках проекту «Українська кінокомедія» відбудеться показ стрічки Олега Фіалка «Імітатор» (1990) – пізньорадянської історії про героя, що добре вміє імітувати голоси і використовує це уміння собі на користь в умовах «телефонного права». Модератор проекту – Володимир Войтенко.

У вівторок, 5 квітня, у Синій залі в рамках проекту «Забуте кіно» відбудеться показ фільму Роберта Олтмена «Холодним днем у парку» (США, Канада, 1967) – камерної психологічної драми про самотню жінку, що запрошує жити до себе юнака, якого стріла у парку під дощем.

У середу, 6 квітня, у Синій залі в рамках освітнього циклу «Повільне кіно» відбудеться показ і обговорення фільму Ігоря Савченка «Богдан Хмельницький» (1941). Історики, кінознавці та архівісти мовитимуть про історичний та культурний контексти легендарної стрічки, якій виповнюється 75 літ. Модератор заходу – Сергій Тримбач.

У четвер, 7 квітня, у Будинку кіно заплановано два мистецьких заходи.

У Синій залі відбудеться вечір пам’яті сценариста, першого редактора Творчого об’єднання студії «Київнаукфільм» Таїсії Дмитрук (1921–1996). У програмі: спогади друзів, колег, показ фрагментів з фільмів «З часів Марії Оранти Київської» (1968, реж. В. Хмельницький), «Ритм заданий світові» (1971, реж. Р. Сергієнко), «Київська Русь: розпад чи розквіт?» (2012, реж. Л. Антоненко) і «Примари старовиної садиби» (2011, реж. Л. Антоненко). Модератор Андрій Дмитрук.

У Червоній залі в рамках репертуарної рубрики «Кращі фільми світового кінопрокату» відбудеться показ драми Енді Годдара «Запалюючи зірки» (2014, Великобританія). 1950-ті роки. Джон запрошує знаменитого поета Ділана Томаса виступити на серії літературних вечорів у Нью-Йорку, незважаючи на чутки про його легковажність. Незабаром він вимушений забрати Томаса до сімейного маєтку в лісах Коннектикуту. В ролях: Елайджа Вуд, Селін Джонс, Келлі Райллі, Ширлі Гендерсон та інші.

Більше інформації про події Будинку кіно тут>>>.

Власна інформація НСКУ

Будинок кіно НСКУ. Оренда Червоного залу. Червоний зал - 670 місць генеральний менеджер Олена Лебедь 067 329 08 05

ОРЕНДА ОФІСНИХ ПРИМІЩЕНЬ БУДИНКУ КІНО НСКУ ПЕРЕЛІК ОФІСНИХ ПРИМІЩЕНЬ БУДИНКУ КІНО НСКУ

10 грудня, вівторок, Червоний зал ДО ДНЯ ЗАХИСТУ ПРАВ ЛЮДИНИ Посольство Аргентини в Україні представляє Художній фільм «ПІДПІЛЬНЕ ДИТИНСТВО»