f y
Національна спілка кінематографістів України

Новини спілки

Афіша Будинку кіно з 25 по 29 квітня

25.04.2016

З 25 по 29 квітня 2016 року у Будинку кіно заплановано низку мистецьких подій.

У понеділок, 25 квітня, у Синій залі в рамках проекту «Наш ілюзіон» й циклу «Наші співвітчизники у світовому кіно», укладеного кінознавцем Станіславом Сукненком, відбудеться показ стрічки Роберта Олдрича «Великий ніж» (США, 1955). Чарлі (Джек Паланс) – успішний голлівудський актор. Але його дружина помічає, що кар’єра руйнує його життя. Вона намагається відмовити Чарлі підписувати новий контракт із студією. Одначе керівник студії містер Хофф має компромат на Чарлі…

У вівторок, 26 квітня, у 30-ті роковини Чорнобильскої катастрофи у Синій залі відбудеться вечір «Земля, опалена Зіркою Полин». У програмі: спогади, роздуми, фрагменти з фільмів «Чорнобиль. Перші дні» (реж. Костянтин Степанков (мол.), 1986), «Чорнобиль. Хроніка важких тижнів» (реж. Володимир Шевченко, 1986), «Радіація. Лінія захисту» (реж. Ігор Пономарьов, 1987), «Чорнобиль. Азбука виживання» (реж. Віктор Гнєнний, 1991), «Секрети Чорнобильської катастрофи» (реж. Роман Дьомін, 1991).

У середу, 27 квітня, у Будинку кіно відбудуться одразу дві події.

У Червоній залі в рамках Першого всеукраїнського молодіжного фестивалю кіно-театральної творчості «Зірки, що зійдуть завтра» відбудеться показ молодіжної комедії Любомира Левицького «#Selfieparty» (Україна, 2016). Четверо друзів-студентів прокидаються в поліцейському відділку, не пам’ятаючи події вчорашнього дня. Їх звинувачують у вбивстві карлика, тіло якого знайшли на газоні будинку, де хлопці влаштували мегавечірку. Щоб встановити хід подій, герої вирішують зібрати усі фото та відео з вчорашнього погрому і з’ясувати, що ж трапилося минулої ночі.

У Синій залі в рамках Акторської майстерні «Поетична мозаїка» відбудеться зустріч із режисером, сценаристом Олександром Муратовим і прем’єрний показ фільму-портрету «Олександр Муратов. Мій чесний хліб» (реж. Людмила Михалевич). Вечір веде заслужена артистка України Лідія Чащина.

У четвер, 28 квітня, у Синій залі відбудеться вечір з нагоди Дня флоту УНР. У програмі: показ документального фільму про боротьбу українців за створення власного флоту у 1917–1918 роках «Тризуб Нептуна» (реж. Іван Канівець, 2010), виступи кобзаря Тараса Компаніченка, історика Андрія Іванця. 

У п’ятницю, 29 квітня, у Синій залі відбудеться Вечір екологічного кіно. У програмі: виступи гуртів «Рідна пісня» та «Чумаки» (художній керівник Василь Триліс), показ документальних фільмів Георгія Давиденка «Katharsis. Очищення» (2001) та «Коні, коні, ви знову зі мною» (2007).

Більше інформації про події Будинку кіно тут>>>.

Власна інформація НСКУ

25-26 травня, субота-неділя, Синій зал ДИТЯЧО-ЮНАЦЬКИЙ КІНОФЕСТИВАЛЬ «ЗОЛОТЕ КУРЧА»

24 травня, п’ятниця, Синій зал НОСТАЛЬГІЧНІ ПОРТРЕТИ НЕЗАБУТНІХ

23 травня, четвер, Синій зал Прем’єрний показ короткометражного фільму "КОЛІР ФАСАДУ: СИНІЙ"