f y
Національна спілка кінематографістів України

Новини спілки

Брат брата – Юрій Миколайчук

17.06.2016

Іван Миколайчук мав дев’ятеро братів і сестер. Почасти їхні образи втілено у фільмі «Білий птах з чорною ознакою» Юрія Іллєнка (нагадаю, сценарій написано Іваном Миколайчуком та самим режисером). Багатодітна сім’я Дзвонарів хіба не Миколайчукова родина? Звісно, не буквально так, а все ж...

Одного із братів Дзвонарів зіграв Іванів брат Юрій. Потому його не раз запрошували попрацювати в кіно, одначе ж він уперся – ніц, нізащо.

Нині на обійсті Миколайчуковім пан Юрій лишився сам, з дружиною (побралися кілька літ тому). Живуть у новій хаті, яку почали будувати ще Іван з Марічкою.

Марія Євгенівна пояснила мені, що матінка Івана Васильовича все боялась, що хату збудують неправильно й відтак неправильно спорядять її в останню путь. Одначе все збудувалось як належить, як треба.

Юрій схожий на святого. Поруч хати прочистив невеликий ставок, лишилось води налляти. Поки що побіля того ставка бігають кілька овечок. А піднімеш очі – там гірка, на якій любив сидіти і розмірковувати про життя-буття Іван Миколайчук.

Життя продовжується...

Сергій Тримбач

Будинок кіно НСКУ. Оренда Червоного залу. Червоний зал - 670 місць генеральний менеджер Олена Лебедь 067 329 08 05

ОРЕНДА ОФІСНИХ ПРИМІЩЕНЬ БУДИНКУ КІНО НСКУ ПЕРЕЛІК ОФІСНИХ ПРИМІЩЕНЬ БУДИНКУ КІНО НСКУ

10 грудня, вівторок, Червоний зал ДО ДНЯ ЗАХИСТУ ПРАВ ЛЮДИНИ Посольство Аргентини в Україні представляє Художній фільм «ПІДПІЛЬНЕ ДИТИНСТВО»