f y
Національна спілка кінематографістів України

Новини спілки

Члени НСКУ взяли участь у роботі музейного проекту «Тіні забутих предків. Виставка»

11.07.2016

Члени НСКУ взяли участь у роботі масштабного музейного проекту «Тіні забутих предків. Виставка», присвяченого культовому фільму Сергія Параджанова.

Виставка, що її прем’єра із успіхом відбулася у «Музейному Арсеналі» у Києві нині триває у Львові – у місцевому Палаці мистецтв.

6 липня 2016 року голова НСКУ, кінознавець Сергій Тримбач прочитав у рамках виставки лекцію «Кінематографічні джерела фільму Сергія Параджанова», а 8 липня відбулася творча зустріч із народною артисткою України Ларисою Кадочніковою, яка зіграла у «Тінях…» роль Марічки.


Сергій Тримбач: «Оглядаючи, ще і ще раз, виставку, зненацька встромив голову у ярмо – те саме, яке вигадав Сергій Параджанов в епізоді весілля Івана і Палагни. І тепер думаю: що то було? Звичний інстинкт скоряння жіночій волі? Одне втішає: у ярмі я з розплющеними очима. Досі, через десятиліття після свого (нашого!) весілля».

«Тіні забутих предків. Виставка» триває у Львівському палаці мистецтв від 26 червня по 17 липня 2016 року.

На титульному фото – Лариса Кадочнікова дає інтерв’ю місцевому телебаченню.

Власна інформація НСКУ

19 вересня 2019 року. Червоний зал Будинку кіно. Художній фільм "БЛУКАЮЧА ЗЕМЛЯ" (Китай, 2019 рік) НАЦІОНАЛЬНА СПІЛКА КІНЕМАТОГРАФІСТІВ УКРАЇНИ та CHINA FILM CO.,LTD,ЗА ПІДТРИМКИ ПОСОЛЬСТВА КНР В УКРАЇНІ

Будинок кіно НСКУ. Оренда Червоного залу. Червоний зал - 670 місць генеральний менеджер Олена Лебедь 067 329 08 05

ОРЕНДА ОФІСНИХ ПРИМІЩЕНЬ БУДИНКУ КІНО НСКУ ПЕРЕЛІК ОФІСНИХ ПРИМІЩЕНЬ БУДИНКУ КІНО НСКУ