f y
Національна спілка кінематографістів України

Новини спілки

Фільми секретарів Правління НСКУ в конкурсі 7-го ОМКФ

16.07.2016

В конкурсних програмах 7-го Одеського МКФ представлено низку стрічок, створених секретарями Правління НСКУ.

19 липня, о 15:00 у Фестивальному палаці в рамках Національного конкурсу короткого метру відбудеться українська прем’єра стрічки Володимира Тихого «Дідочок». Світова прем’єра сюрреалістичного фільму про сучасну Україну відбулася минулого року в рамках МКФ у Варшаві.

19 липня, о 18:30 у Фестивальному центрі «Родіна» в рамках Національного конкурсу повнометражних фільмів відбудеться світова прем’єра історичної драми Олени Дем’яненко «Моя бабуся Фані Каплан», продюсером і співавтором сценарію якої є Дмитро Томашпольський. У стрічці йдеться про долю Фані Каплан, яка «стріляла в Леніна». Титульну роль виконала Катерина Молчанова.

20 липня, о 19:00 у Фестивальному палаці в рамках Міжнародного і Національного повнометражного конкурсів ОМКФ відбудеться світова прем’єра драми «Гніздо горлиці» Тараса Ткаченка, що оповідає про долю західноукраїнської родини, роз’єднаної трудовою міграцією. Головні ролі у фільмі виконали Римма Зюбіна і Віталій Лінецький.

Загалом до конкурсної програми цьогорічного Одеського МКФ потрапили 26 вітчизняних фільмів – 5 повних метрів і 21 короткометражна стрічка.

Також українські фільми буде представлено в рамках інших програм Одеського МКФ. Зокрема, тут відбудеться показ «Українських шерифів» члена НСКУ Романа Бондарчука. Документальну стрічку, що розповідає про самоорганізацію громади на Херсонщині у непростому сьогоденні, буде представлено у програмі «Фестиваль фестивалів».

Окрему програму «Межі свободи: Незалежність по обидва боки екрану» Одеський кінофестиваль присвятив українському кінематографу 1990-х років. Її було укладено спільно із Національним центром Олександра Довженка.

До програми увійшли такі стрічки:

  • «Вперед, за скарбами гетьмана» (реж. Вадим Кастеллі, 1993)
  • «Розпад» (реж. Михайло Бєліков, 1990)
  • «Цвітіння кульбаби» (реж. Олександр Ігнатуша, 1992)
  • «Чутливий міліціонер» (реж. Кіра Муратова, 1992)
  • «Шамара» (реж. Наталя Андрєйченко, 1994)

Гостем 7-го Одеського МКФ буде голова НСКУ Сергій Тримбач.

Власна інформація НСКУ

19 вересня 2019 року. Червоний зал Будинку кіно. Художній фільм "БЛУКАЮЧА ЗЕМЛЯ" (Китай, 2019 рік) НАЦІОНАЛЬНА СПІЛКА КІНЕМАТОГРАФІСТІВ УКРАЇНИ та CHINA FILM CO.,LTD,ЗА ПІДТРИМКИ ПОСОЛЬСТВА КНР В УКРАЇНІ

Будинок кіно НСКУ. Оренда Червоного залу. Червоний зал - 670 місць генеральний менеджер Олена Лебедь 067 329 08 05

ОРЕНДА ОФІСНИХ ПРИМІЩЕНЬ БУДИНКУ КІНО НСКУ ПЕРЕЛІК ОФІСНИХ ПРИМІЩЕНЬ БУДИНКУ КІНО НСКУ