f y
Національна спілка кінематографістів України

Новини спілки

Про діяльність Черкаського осередку НСКУ у першому півріччі 2016 року

09.08.2016

У першому півріччі 2016 року Черкаський осередок Національної спілки кінематографістів України взяв участь в організації та проведенні низки заходів, присвячених українському кінематографу.

3 березня у Кам’янському національному заповіднику відбувся вечір пам’яті народного артиста України, лауреата Національної премії України імені Тараса Шевченка Михайла Задніпровського. У вечері взяли участь народний артист України Лесь Задніпровський і заслужений артист України Назар Задніпровський. Було показано документальний фільм про життєвий і творчий шлях Михайла Задніпровського.

16 березня у кінозалі Черкаського обласного краєзнавчого музею відбулася творча зустріч із учасниками єдиної на Черкащині дитячої кіностудії «Мальва» (село Легедзине, Шполянського району).

13 травня у Будинку культури села Мельники, Чорнобаївського району відбувся вечір пам’яті заслуженого діяча мистецтв України, актора і режисера театру, кіно і телебачення Володимира Артеменка та показ його фільму «Солдатські вдови».

29 травня в Черкаській обласній науковій бібліотеці імені Тараса Шевченка в рамках кіноклубу «Книга на екрані» відбувся перегляд фільму Григорія Чухрая «Сорок перший».

18 червня у Каневі відбулося урочисте відкриття пам’ятної дошки Юрію Іллєнку на будівлі Канівського коледжу культури і мистецтв. Заклад розташовано на вулиці, яка носить ім’я Юрія Іллєнка.

20 червня у кінозалі Черкаського обласного краєзнавчого музею відбувся вечір пам’яті Юрія Іллєнка та показ фільму Сергія Параджанова «Тіні забутих предків». У фойє музею було розміщено виставку, присвячену життю і творчості Юрія Іллєнка.

28 червня у кінозалі Черкаського обласного краєзнавчого музею відбулася презентація документально-публіцистичного відеофільму «Тут народжувалась Україна» (автор сценарію та режисер Сергій Носань).

Також протягом півріччя спільно з КП «Черкасиоблкіно» в учбових закладах міста та районах області проводилися засідання кіноклубів, творчі зустрічі та покази кінофільмів, присвячені видатним діячам українського мистецтва.

Власна інформація НСКУ

19 вересня 2019 року. Червоний зал Будинку кіно. Художній фільм "БЛУКАЮЧА ЗЕМЛЯ" (Китай, 2019 рік) НАЦІОНАЛЬНА СПІЛКА КІНЕМАТОГРАФІСТІВ УКРАЇНИ та CHINA FILM CO.,LTD,ЗА ПІДТРИМКИ ПОСОЛЬСТВА КНР В УКРАЇНІ

Будинок кіно НСКУ. Оренда Червоного залу. Червоний зал - 670 місць генеральний менеджер Олена Лебедь 067 329 08 05

ОРЕНДА ОФІСНИХ ПРИМІЩЕНЬ БУДИНКУ КІНО НСКУ ПЕРЕЛІК ОФІСНИХ ПРИМІЩЕНЬ БУДИНКУ КІНО НСКУ