f y
Національна спілка кінематографістів України

Новини спілки

25 серпня – IХ Пленум Правління НСКУ

18.08.2016

25 серпня 2016 року, о 16:00 у Синій залі Будинку кіно відбудеться IХ Пленум Правління Національної спілки кінематографістів України.

Порядок денний:

1. Про скликання позачергового з’їзду Національної спілки кінематографістів України.

Доповідає голова НСКУ С.В. Тримбач, інформація головного бухгалтера С.Б. Артеменко, юриста Г.Ю. Литовки

2. Про основні ризики та перспективи розвитку національних творчих спілок.

Повідомлення голови Координаційної ради Національних творчих спілок, голови Національної спілки народних майстрів Є.І. Шевченка, голови НСКУ С.В. Тримбача

3. Про сплату членських внесків.

Повідомлення голови КРК НСКУ Ю.Т. Гармаша

4. Поточні питання.

Нагадаємо, що скликати ІХ Пленум Правління НСКУ було вирішено на засіданні Секретаріату Правління НСКУ 3 серпня 2016 року.

Тоді голова Спілки Сергій Тримбач повідомив, що 13 липня 2016 року Кабінет Міністрів України затвердив Порядок ведення Реєстру неприбуткових установ та організацій, включення неприбуткових підприємств, установ та організацій до Реєстру та виключення з Реєстру.

При тому урядом було передбачено, що неприбуткові організації з метою включення до нового Реєстру неприбуткових установ та організацій зобов’язані привести до 1 січня 2017 року свої установчі документи у відповідність з вимогами, встановленими пунктом 133.4 статті 133 Податкового кодексу України, та у цей самий строк подати копії таких документів контролюючому органу.

Це стосується і НСКУ, якій необхідно внести зміни до власного Статуту, щоб відповідати новим вимогам «неприбутковості», визначеним Податковим кодексом України.

Часу на таке лишається обмаль, адже внести зміни до Статуту Спілки може лише З’їзд, який треба скликати за два місяці до того рішенням Пленуму Правління НСКУ. А після З’їзду Статут зі змінами та доповненнями ще слід погодити згідно чинного законодавства. І це теж – непроста справа, яка потребує часу.

Власна інформація НСКУ

ЦИРК-ТЕАТР “НУР” ПРОГРАМА ПІД НАЗВОЮ “МИРУ ТОБІ, УКРАЇНО!” 2019-09-27

Будинок кіно НСКУ. Оренда Червоного залу. Червоний зал - 670 місць генеральний менеджер Олена Лебедь 067 329 08 05

ОРЕНДА ОФІСНИХ ПРИМІЩЕНЬ БУДИНКУ КІНО НСКУ ПЕРЕЛІК ОФІСНИХ ПРИМІЩЕНЬ БУДИНКУ КІНО НСКУ