f y
Національна спілка кінематографістів України

Новини спілки

З Днем Незалежності України!

24.08.2016

Дорогі друзі, дорогі колеги-кінематографісти! Усі, хто любить і шанує українське кіно!

Вітаю Вас з Днем Незалежності!

Українське кіно, українські кіномитці зробили колосальний внесок у те, аби Україна стала незалежною. Ще у 1920-30-ті, за що й заплатили – і життям, і муками, і приниженнями. І в 1950-70-ті, коли наше кіно знову вибухнуло неймовірними здобутками екранної етики і естетики. І на рубежі 1980-90-х, коли Спілка кінематографістів і самі кінематографісти перебували на чолі багатьох визвольних процесів.

Нині – хай і поволі – наш кінематограф починає повертати собі силу і впевненість у собі. Тож вірмо у себе, вірмо в кіно. Ми є, ми будемо.

Спасибі вам за труд, за натхнення, за віру в Україну і наше мистецтво, найпрекрасніше з усіх, попри оцінки можновладців (в Указі Президента України до свята жодного прізвища, поданого Спілкою кінематографістів).

Перемагать, жити, творити! Гарного святкового настрою. А далі знову стан мобілізації – наруги, що чиняться нині над Україною, і фантастична кількість ворогів, зовнішніх і внутрішніх, не дозволяють розслабитись.

Одначе сьогодні у нас свято. Справжнє і всенародне.

Сергій Тримбач, голова НСКУ

Будинок кіно НСКУ. Оренда Червоного залу. Червоний зал - 670 місць генеральний менеджер Олена Лебедь 067 329 08 05

ОРЕНДА ОФІСНИХ ПРИМІЩЕНЬ БУДИНКУ КІНО НСКУ ПЕРЕЛІК ОФІСНИХ ПРИМІЩЕНЬ БУДИНКУ КІНО НСКУ

10 грудня, вівторок, Червоний зал ДО ДНЯ ЗАХИСТУ ПРАВ ЛЮДИНИ Посольство Аргентини в Україні представляє Художній фільм «ПІДПІЛЬНЕ ДИТИНСТВО»