f y
Національна спілка кінематографістів України

Новини спілки

Марисі Нікітюк вручено Міжнародну літературну премію імені Олеся Ульяненка

18.09.2016

16 вересня 2016 року у Львові в рамцях Форуму видавців відбулося вручення Міжнародної літературної премії імені Олеся Ульяненка.

Премію, засновану у пам’ять про письменника Олеся Ульяненка його друзями, вручали вп’яте.

Журі у складі Андрія Гончарука, Світлани Скляр, Тетяни Трофименко, Мурзіка Васильовича та Олега Шинкаренка присудило премію письменниці, сценаристу та кінорежисеру, члену НСКУ Марисі Нікітюк за роман «Безодня».

Марися Нікітюк не була присутня на церемонії у зв’язку із зайнятістю на зйомках свого дебютного повнометражного фільму «Коли падають дерева». Премію від її імені отримала видавець книги Анетта Антоненко.

До опікунської ради Міжнародної літературної премії імені Олеся Ульяненка входять Євгенія Чуприна, Сергій Пантюк, Мирослав Слабошпицький, Андрій Курков і Лесь Подервянський. Премією відзначають молодих письменників за нонконформізм у творчості та «схильність до позитивної асоціальності».

Власна інформація НСКУ

19 вересня 2019 року. Червоний зал Будинку кіно. Художній фільм "БЛУКАЮЧА ЗЕМЛЯ" (Китай, 2019 рік) НАЦІОНАЛЬНА СПІЛКА КІНЕМАТОГРАФІСТІВ УКРАЇНИ та CHINA FILM CO.,LTD,ЗА ПІДТРИМКИ ПОСОЛЬСТВА КНР В УКРАЇНІ

Будинок кіно НСКУ. Оренда Червоного залу. Червоний зал - 670 місць генеральний менеджер Олена Лебедь 067 329 08 05

ОРЕНДА ОФІСНИХ ПРИМІЩЕНЬ БУДИНКУ КІНО НСКУ ПЕРЕЛІК ОФІСНИХ ПРИМІЩЕНЬ БУДИНКУ КІНО НСКУ