f y
Національна спілка кінематографістів України

Новини спілки

Аллі Сергійко – найщиріші вітання з неординарним днем народження!

05.10.2016

Сергій Тримбач, голова НСКУ

Не знаю, як ви, колеги, а я вже третій день п’ю здоров’я однієї із моїх улюблених актрис Алли Сергійко (народилася 2 жовтня).

Актриса театру (Київський академічний драматичний Театр на Подолі) і кіно. Врода, жіночність, бездоганна акторська техніка, безмежна залюбленість у мистецтво (її можна побачити на безлічі художніх виставок, прем’єрах фільмів і вистав...), талант проникати у сутність людських характерів і у першопричини цивілізаційних стихій...

Роль Жозефіни у фільмі Сергія Маслобойщикова «Співачка Жозефіна і мишачий народ» (за творами Франца Кафки) є одним з найбільших акторських досягнень в історії нашого кіно. Сумне, на жаль, пророцтво, яке вже на наших очах справджується.

А недавно побачив її давню вже роботу в екранізації оповідання Григора Тютюнника «Віддавали Катрю» (реж. Петро Марусик). Батьки віддають заміж дочку, складне переплетіння настроїв і устремлінь, тонкий психологічний малюнок – ну як здорово! І як шкода, що Аллин талант і професіоналізм наше кіно далеко не повною мірою використало.

Та нині в кіно підйом... То ж я бажаю Вам, дорога і незрівнянна Алло, того, що бажали колись один одному курбасівці: «Доброї роботи! І доброго здоров’я, сил і одваги на все великеє і благеє!»

Сергій Тримбач

22 травня, середа, Малий зал Рада ветеранів НСКУ «Шлях до творчих вершин» Вітання ювілярів

21 травня, вівторок, Синій зал ВЕЧІР ПАМ’ЯТІ «ОЛЕКСАНДР АСКОЛЬДОВ. НЕВІДОМЕ…»

20 травня, понеділок, Синій зал НАШ ІЛЮЗІОН