f y
Національна спілка кінематографістів України

Новини спілки

Сергій Тримбач: «Я пішов. Одначе ж не прощаюсь...»

26.10.2016

Учора, 25 жовтня 2016 року, на VII (ХІІІ) позачерговому З'їзді я склав повноваження голови Національної спілки кінематографістів України.

Два терміни (більше не дозволяє Cтатут НСКУ), з 2009-го, я керував роботою Спілки.

Попри всі випробування (було їх чимало) Спілка встояла, за що я ще раз дякую всім, хто був поруч – від колег по Правлінню, Секретаріату, від працівників спілчанського апарату і Будинку кіно і до всіх спілчан, які добре усвідомлюють: тільки разом ми можемо щось зробити для кінематографа, для кінематографістів і їх шанувальників.

Новим головою НСКУ обрано 40-річного кінорежисера Тараса Ткаченка, за нього проголосувало біля 80% делегатів. Я вітаю його з обранням і зичу сил, натхнення і удачі – без цього не здолати труднощів, які будуть, знаю із власної практики.

Мене закликали залишитись ще... Дякую, одначе ж власне я не полишаю Спілку, зроблю все, аби допомогти Тарасу. 1987 року новообраний спілчанський очільник Михайло Бєліков сказав мені (щойно прийнятому до Спілки): "Вважайте, що ви секретар Правління, приходьте на засідання Секретаріату, працюйте". Я й працював... Майже тридцять літ.

Дякую, дякую всім, хто підтримував мене усі ці роки. Я люблю і шаную вас. Не прощаюсь.

Сергій Тримбач

На фото: Тарас Ткаченко і Сергій Тримбач. Одеса, липень 2016-го.

Відповідно до Постанови VII (ХІІІ) З'їзду НСКУ Сергій Тримбач виконуватиме обов'язки голови НСКУ допоки не буде проведено реєстрацію змін складу керівного органу Спілки.

Оренда кінозалів Будинку кіна

До уваги членів НСКУ та відвідувачів Будинку кіно!

До уваги членів НСКУ та відвідувачів Будинку кіно! У зв’язку з розпорядженням Київської міської державної адміністрації щодо протидії поширенню коронавірусу, всі творчі заходи Будинку кіно з 12 березня 2020 р. переносяться на інші терміни. Стежте за інформацією.