f y
Національна спілка кінематографістів України

Новини спілки

28 жовтня у «Території кіно» – Валерій та Наталя Лапікури

27.10.2016

28 жовтня 2016 року, о 19:20 на телеканалі «Культура» відбудеться показ програми Сергія Тримбача «Територія кіно». Гості програми – письменники і сценаристи Валерій та Наталя Лапікури.

Життєві і творчі шляхи Валерія та Наталі Лапікурів об’єднались у 1989-му. Спочатку вони були співавторами і співведучими аналітичних політичних програм «Акценти» і створили низку документальних телесеріалів, зокрема «Югославія. Мертвий сезон», «Кримські вітри», «Політика. Час місцевий».

У 2001 році вийшов перший спільний художній твір співавторів – історико-політичне фентезі «Хазарська балада». А згодом – цикл київських детективів у стилі ретро «Інспектор і кава», за мотивами якого було знято телесеріал «За загадкових обставин» (2009). Окрім «міського» детективу подружжя Лапікурів створило також детектив «народний» – «Вовкулаки не пройдуть».

Повтор програми «Територія кіно» за участі Валерія та Наталі Лапікурів відбудеться вночі з 28 на 29 жовтня, о 00:20.

Голова НСКУ, кінознавець Сергій Тримбач веде програму «Територія кіно» з 2012 року. Програма є спільним проектом телеканалу «Культура» та Національної спілки кінематографістів України.

Власна інформація НСКУ

Оренда кінозалів Будинку кіна

До уваги членів НСКУ та відвідувачів Будинку кіно!

До уваги членів НСКУ та відвідувачів Будинку кіно! У зв’язку з розпорядженням Київської міської державної адміністрації щодо протидії поширенню коронавірусу, всі творчі заходи Будинку кіно з 12 березня 2020 р. переносяться на інші терміни. Стежте за інформацією.