f y
Національна спілка кінематографістів України

Новини спілки

Аркадій Непиталюк – переможець Національного конкурсу 46-го КМКФ «Молодість»

30.10.2016

29 жовтня 2016 року на 46-му Київському міжнародному кінофестивалі «Молодість» відбулося нагородження переможців.

Найкращою стрічкою Національного конкурсу визнали короткометражну комедію кінорежисера, члена НСКУ Аркадія Непиталюка «Кров’янка». Стрічка отримала нагороду 2500 доларів та сертифікат від компанії МАУ.

Дебютний ігровий фільм Аркадія Непиталюка переміг у 7-му конкурсному відборі кінопроектів Держкіно та був створений кінокомпанією «Пронто фільм» на умовах державного замовлення. Бюджет стрічки 898 тис. 601 гривня.

За сюжетом молодий хлопець привозить до батьків у село наречену – дівчину з міста, яка до того ніколи не їла кров’янки, якою її частують. Режисеру майстерно вдається вхопити атмосферу і манеру повсякденного українського життя, сповненого протиріч і забобонів.

Нині Аркадій Непиталюк працює над повнометражним ігровим фільмом «Припутні». Часто азартные люди ищут площадки с обзорами ресурсов, которые за деньги предлагают крутить барабаны игровых автоматов. Статистика показывает, что больше всего запросов касается Космолот казино на marionet.com.ua . Удивляться не стоит, ведь этот клуб давно заявил о себе, как о честной площадке с гарантированными выплатами в полном объеме.

Власна інформація НСКУ