f y
Національна спілка кінематографістів України

Новини спілки

Афіша Будинку кіно з 14 по 20 листопада

14.11.2016

З 14 по 20 листопада 2016 року у Будинку кіно заплановані такі мистецькі події.

14 листопада, у понеділок, о 18:30 у Синій залі в рамках програми «Наш ілюзіон» кінознавець Станіслав Сукненко продовжить цикл кіновечорів «Наші співвітчизники у світовому кіно».

Відбудеться показ фільму Едварда Дмитрика «Перехресний вогонь» (США, 1947). Детектив Фінлі, розслідуючи вбивство, розуміє, що людину було вбито лише тому, що вона була євреєм. В розслідуванні йому допомагає Пітер Кілі, армійський сержант, адже у вбивстві підозрюють військових. В ролях: Роберт Янг, Роберт Мітчем, Роберт Райан, Глорія Грем.

16 листопада, у середу, о 18:00 у Синій залі відбудеться показ документального фільму Жанни Бебешко «Михайло Гришко. Тріумф і трагедія таланту» (ДТРК «Культура», 2016) про життя і творчість видатного оперного співака, народного артиста СРСР Михайла Степановича Гришка, створений до 115-річчя від дня його народження.

16 листопада, у середу, о 18:30 у Червоній залі в рамках репертуарної рубрики «Кращі фільми світового кінопрокату» відбудеться показ стрічки Метта Росса «Капітан Фантастік» (США, 2016).

Ці діти розмовляють декількома мовами, знають квантову фізику і розбираються у філософії. Вони живуть у лісі у повній гармонії з природою, вміють полювати й обходитися зі зброєю. Лише збіг обставин змушує їх покинути рідний будинок і вирушити у велике місто. Що буде, коли вони стикнуться зцивілізацією – коли на них навалиться світ гаджетів і соціальних мереж, а разом з тим і перше кохання? В ролях: Вігго Мортенсен, Джордж МакКей, Саманта Іслер та інші.

17 листопада, у четвер, о 18:00 у Синій залі відбудеться Вечір пам’яті видатного українського режисера науково-популярного кіно, лауреата Державної премії СРСР Фелікса Соболєва (1931–1984) – кінорежисера, який у середині 1960-х років докорінним чином змінив парадигму наукового фільму. У програмі вечора: спогади друзів, колег, фрагменти з фільмів майстра.

Також 17 листопада, о 13:00 відбудеться відкриття меморіальної дошки Феліксу Соболєву за адресою вул. Червоноткацька, 19 (метро «Дарниця»).

З 18 по 20 листопада у Будинку кіно відбудеться ХXIII Міжнародний фестиваль анімаційних фільмів «КРОК–2016: У рідній гавані».

Цьогорічне видання фестивалю присвячене творчості «молодих» – конкурсну програму уклали фільми-дебюти, дипломні роботи студентів, а також анімаційні фільми, створені під час навчання в період з липня 2014-го по червень 2016 року.

Також в рамках фестивалю відбудуться прем’єри українських анімаційних фільмів, Вечір пам’яті Президента фестивалю «КРОК» режисера і художника Едуарда Назарова, спеціальні покази для дітей – зокрема, показ повнометражного анімаційного фільму «Микита Кожум’яка» Манука Депояна – та ретроспектива фільмів почесного гостя фестивалю – швейцарської режисерки Ізабель Фаве.

Більше інформації про МКФ «КРОК–2016: У рідній гавані» тут>>>.

Запрошення на покази фестивалю можна отримати у Будинку кіно у Дирекції фестивалю (кабінет 208), у будні дні з 14 по 17 листопада з 10:30 до 18:30. А також забронювати, написавши листа на адресу: krokfestival@gmail.com.

Більше інформації про події Будинку кіно тут>>>.

Власна інформація НСКУ

Будинок кіно НСКУ. Оренда Червоного залу. Червоний зал - 670 місць генеральний менеджер Олена Лебедь 067 329 08 05

ОРЕНДА ОФІСНИХ ПРИМІЩЕНЬ БУДИНКУ КІНО НСКУ ПЕРЕЛІК ОФІСНИХ ПРИМІЩЕНЬ БУДИНКУ КІНО НСКУ

10 грудня, вівторок, Червоний зал ДО ДНЯ ЗАХИСТУ ПРАВ ЛЮДИНИ Посольство Аргентини в Україні представляє Художній фільм «ПІДПІЛЬНЕ ДИТИНСТВО»