f y
Національна спілка кінематографістів України

Новини спілки

Учасник фестивалю «КРОК–2016: У рідній гавані» – номінант на премію «Оскар»

25.01.2017

24 січня 2017 року Американська кіноакадемія оголосила короткі списки номінантів на премію «Оскар».

У категорії «Найкращий короткометражний анімаційний фільм» до п’ятірки стрічок-номінантів було відібрано роботу «Час у позику» («Borrowed Time») Ендрю Коутса і Лу Гаму-Лхажа (США).

Стрічку було представлено в рамках конкурсної програми ХХІІІ Міжнародного фестивалю анімаційних фільмів «КРОК–2016: У рідній гавані», який відбувся у Будинку кіно з 18 по 20 листопада 2016 року.

Рік тому фільм-учасник ХХІІ Міжнародного фестивалю анімаційних фільмів «КРОК–2015: У рідній гавані», що тривав у Будинку кіно з 19 по 22 листопада 2015 року, також був номінований на премію «Оскар» у категорії «Найкращий короткометражний анімаційний фільм». Тоді Американська кіноакадемія відібрала до короткого списку стрічку Костянтина Бронзіта «Ми не можемо жити без космосу» (Росія).

Зазначимо, що обидві номіновані на «Оскар» анімаційні роботи на фестивалях «КРОК: У рідній гавані» відзначені нагородами не були.

На фото – кадр із фільму «Час у позику»

Власна інформація НСКУ

19 вересня 2019 року. Червоний зал Будинку кіно. Художній фільм "БЛУКАЮЧА ЗЕМЛЯ" (Китай, 2019 рік) НАЦІОНАЛЬНА СПІЛКА КІНЕМАТОГРАФІСТІВ УКРАЇНИ та CHINA FILM CO.,LTD,ЗА ПІДТРИМКИ ПОСОЛЬСТВА КНР В УКРАЇНІ

Будинок кіно НСКУ. Оренда Червоного залу. Червоний зал - 670 місць генеральний менеджер Олена Лебедь 067 329 08 05

ОРЕНДА ОФІСНИХ ПРИМІЩЕНЬ БУДИНКУ КІНО НСКУ ПЕРЕЛІК ОФІСНИХ ПРИМІЩЕНЬ БУДИНКУ КІНО НСКУ