f y
Національна спілка кінематографістів України

Новини спілки

Афіша Будинку кіно з 30 січня по 2 лютого

30.01.2017

З 30 січня по 2 лютого 2017 року у Будинку кіно відбудеться низка кінематографічних подій.

У понеділок, 30 січня, о 18:30 у Синій залі в рамках репертуарної рубрики «Наш ілюзіон» та циклу «Наші співвітчизники у світовому кіно», укладеного кінознавцем Станіславом Сукненком, відбудеться показ художнього фільму Анатоля Литвака «Товариш» (США, 1937).

Княгиня Тетяна і князь Михаїл по революції втікають з Росії. У Парижі, перебуваючи у важкій фінансовій скруті, вони під вигаданими іменами йдуть працювати слугами до банкіра Дюпона. Одного разу той запрошує до себе радянського комісара Городченко, який впізнає російських аристократів. В ролях: Клодетт Кольбер, Шарль Буайє, Безіл Ретбоун, Аніта Луіз та інші.

Запрошення на показ можна роздрукувати самостійно, завантаживши за посиланням>>>. 

У четвер, 2 лютого, у Сині залі відбудуться заходи до 120-ї річниці першої кінозйомки в Україні.

О 17:00 в рамках Літературної вітальні відбудеться презентація книг з історії українського кінематографу, які вийшли друком наприкінці 2016 року – колективної монографії «Історія українського кіно» (том ІІ, 1930–1945 роки) за науковою редакцією Сергія Тримбача та монографії Сергія Тримбача «Кіно, народжене Україною. Ілюстрована історія».

О 18:00 відбудеться показ документального фільму з історії українського кіно «Важко перші сто років» (реж. Юрій Терещенко, автор сценарію Сергій Тримбач, 1996).

Більше інформації про події Будинку кіно тут>>>.

Власна інформація НСКУ

Будинок кіно НСКУ. Оренда Червоного залу. Червоний зал - 670 місць генеральний менеджер Олена Лебедь 067 329 08 05

ОРЕНДА ОФІСНИХ ПРИМІЩЕНЬ БУДИНКУ КІНО НСКУ ПЕРЕЛІК ОФІСНИХ ПРИМІЩЕНЬ БУДИНКУ КІНО НСКУ

10 грудня, вівторок, Червоний зал ДО ДНЯ ЗАХИСТУ ПРАВ ЛЮДИНИ Посольство Аргентини в Україні представляє Художній фільм «ПІДПІЛЬНЕ ДИТИНСТВО»