f y
Національна спілка кінематографістів України

Новини спілки

НСКУ візьме участь у формуванні комісії з розгляду заявок щодо грантів Президента України

31.01.2017

30 січня 2017 року Державне агентство України з питань кіно запросило НСКУ взяти участь у формуванні особового складу Експертної комісії у галузі кінематографії для розгляду заявок щодо надання грантів Президента України молодим діячам у галузі кінематографії.

Відповідно до Положення про порядок надання грантів Президента України молодим діячам у галузі театрального, музичного, циркового, образотворчого мистецтва та кінематографії, молодим письменникам, майстрам народного мистецтва для створення і реалізації творчих проектів, затвердженого Указом Президента України від 6 лютого 1999 року №127/99, відповідні експертні комісії утворюють у складі представників Міністерства культури України, інших органів виконавчої влади і творчих спілок.

НСКУ запропонує Держкіно свою кандидатуру члена Експертної комісії у галузі кінематографії для розгляду заявок щодо надання грантів Президента України найближчим часом.

Нагадаємо, що Держкіно оголосило конкурс на здобуття гранту Президента України молодим діячам у галузі кінематографії 19 січня 2017 року. Заявки на конкурс прийматимуть з 3 по 14 лютого 2017 року. Більше про конкурс тут>>>.

Власна інформація НСКУ

25-26 травня, субота-неділя, Синій зал ДИТЯЧО-ЮНАЦЬКИЙ КІНОФЕСТИВАЛЬ «ЗОЛОТЕ КУРЧА»

24 травня, п’ятниця, Синій зал НОСТАЛЬГІЧНІ ПОРТРЕТИ НЕЗАБУТНІХ

23 травня, четвер, Синій зал Прем’єрний показ короткометражного фільму "КОЛІР ФАСАДУ: СИНІЙ"