f y
Національна спілка кінематографістів України

Новини спілки

НСКУ візьме участь у формуванні комісії з розгляду заявок щодо грантів Президента України

31.01.2017

30 січня 2017 року Державне агентство України з питань кіно запросило НСКУ взяти участь у формуванні особового складу Експертної комісії у галузі кінематографії для розгляду заявок щодо надання грантів Президента України молодим діячам у галузі кінематографії.

Відповідно до Положення про порядок надання грантів Президента України молодим діячам у галузі театрального, музичного, циркового, образотворчого мистецтва та кінематографії, молодим письменникам, майстрам народного мистецтва для створення і реалізації творчих проектів, затвердженого Указом Президента України від 6 лютого 1999 року №127/99, відповідні експертні комісії утворюють у складі представників Міністерства культури України, інших органів виконавчої влади і творчих спілок.

НСКУ запропонує Держкіно свою кандидатуру члена Експертної комісії у галузі кінематографії для розгляду заявок щодо надання грантів Президента України найближчим часом.

Нагадаємо, що Держкіно оголосило конкурс на здобуття гранту Президента України молодим діячам у галузі кінематографії 19 січня 2017 року. Заявки на конкурс прийматимуть з 3 по 14 лютого 2017 року. Більше про конкурс тут>>>.

Власна інформація НСКУ

19 вересня 2019 року. Червоний зал Будинку кіно. Художній фільм "БЛУКАЮЧА ЗЕМЛЯ" (Китай, 2019 рік) НАЦІОНАЛЬНА СПІЛКА КІНЕМАТОГРАФІСТІВ УКРАЇНИ та CHINA FILM CO.,LTD,ЗА ПІДТРИМКИ ПОСОЛЬСТВА КНР В УКРАЇНІ

Будинок кіно НСКУ. Оренда Червоного залу. Червоний зал - 670 місць генеральний менеджер Олена Лебедь 067 329 08 05

ОРЕНДА ОФІСНИХ ПРИМІЩЕНЬ БУДИНКУ КІНО НСКУ ПЕРЕЛІК ОФІСНИХ ПРИМІЩЕНЬ БУДИНКУ КІНО НСКУ