f y
Національна спілка кінематографістів України

Новини спілки

Членів НСКУ урочисто нагороджено державними відзнаками

13.02.2017

9 лютого 2017 року у Міністерстві культури України відбулося урочисте нагородження діячів культури державними відзнаками.

Митцям вручали нагороди, які були присуджені указами Президента України від 25 червня 2016 року №276, від 22 серпня 2016 року №338, від 9 листопада 2016 року №495, від 11 грудня 2016 року №533, від 22 січня 2017 року №10.

Під час вручення нагород Міністр культури Євген Нищук наголосив, що вклад у розвиток культури України кожного з митців та діячів культури дуже важливий.

«Ці нагороди – невеликий комплімент від імені держави та від імені Президента України, це відзнаки держави митцям, які творять культурну славу нашої країни, визнання досягнень та таланту кожного. Я хочу побажати усім творчих успіхів та здобутків, щоб ваші мистецькі успіхи і надалі дарувала нам можливість насолоджуватись результатами вашої діяльності та на високому рівні презентувала Україну у світі», – сказав Євген Нищук.

За дорученням Президента України, за вагомий особистий внесок у розвиток української культури і мистецтва, багаторічну плідну працю та високий професіоналізм були нагороджені члени НСКУ:

  • Балаян Роман Гургенович, кінорежисер, академік-секретар відділення Національної академії мистецтв України, член Правління НСКУ – орденом «За заслуги» І ступеня (на титульному фото),
  • Шаєвич Михайло Абрамович, літературний редактор сценарно-редакційної колегії Національної кіностудії художніх фільмів ім. О.Довженка – орденом «За заслуги» ІІІ ступеня,

Почесне звання «Народний артист України» було присвоєно члену НСКУ Засєєву-Руденку Миколі Вікторовичу, кінорежисерові-постановнику Національної кіностудії художніх фільмів ім. О.Довженка.

Почесне звання «Заслужений артист України» було присвоєно члену НСКУ Ігнатуші Олександру Федоровичу, акторові, режисеру.


Михайло Шаєвич

Микола Засєєв-Руденко

Олександр Ігнатуша

Власна інформація НСКУ

19 вересня 2019 року. Червоний зал Будинку кіно. Художній фільм "БЛУКАЮЧА ЗЕМЛЯ" (Китай, 2019 рік) НАЦІОНАЛЬНА СПІЛКА КІНЕМАТОГРАФІСТІВ УКРАЇНИ та CHINA FILM CO.,LTD,ЗА ПІДТРИМКИ ПОСОЛЬСТВА КНР В УКРАЇНІ

Будинок кіно НСКУ. Оренда Червоного залу. Червоний зал - 670 місць генеральний менеджер Олена Лебедь 067 329 08 05

ОРЕНДА ОФІСНИХ ПРИМІЩЕНЬ БУДИНКУ КІНО НСКУ ПЕРЕЛІК ОФІСНИХ ПРИМІЩЕНЬ БУДИНКУ КІНО НСКУ