f y
Національна спілка кінематографістів України

Новини спілки

Афіша Будинку кіно з 13 по 19 лютого

13.02.2017

З 13 по 19 лютого 2017 року у Будинку кіно відбудеться низка кінематографічних подій.

У понеділок, 13 лютого, о 18:30 у Синій залі в рамках репертуарної рубрики «Наш ілюзіон» та циклу «Наші співвітчизники у світовому кіно», укладеного кінознавцем Станіславом Сукненком, відбудеться показ художнього фільму Анатоля Литвака «Зміїна яма» (США, 1948).

Вірджинія Каннінгем приходить до тями у жіночій психіатричній лікарні, але не пам'ятає, як тут опинилася. Не пізнає вона і чоловіка, що регулярно навідує її. Лікар, який опікується нею, намагається допомогти їй віднайти пам'ять і виявити причини хвороби. В ролях: Олівія Де Хевілленд, Марк Стівенс, Лео Генн, Селест Холм.

Запрошення на показ можна роздрукувати самостійно, завантаживши за посиланням>>>. 

У середу, 15 лютого, о 18:00 у Сині залі в рамках репертуарної рубрики «Забуте кіно» відбудеться показ художнього фільму Жака Ріветта «Черниця» (Франція, 1966).

«Черниця» (повна назва стрічки – «Сюзанна Сімонен, монахиня Дені Дідро») є екранізацією твору Дені Дідро. XVIII століття, молоду дівчину Сюзанну Сімонен примушують піти у монастир. Вона бореться, аби покинути монашество і повернутися до життя. В ролях: Анна Каріна, Лізелотта Пульвер, Мішлін Прель, Франсіско Рабаль.

Вступне слово про Жака Ріветта, який рік тому пішов із життя, та обставини творення і буремного суспільного сприйняття стрічки у 1960-ті роки скаже кінознавець Сергій Васильєв.

Запрошення на показ можна роздрукувати самостійно, завантаживши за посиланням>>>. 

У суботу, 18 лютого, о 17:00 у Червоній залі в рамках рубрики «Фільми-призери міжнародних кінофестивалів» відбудеться показ художнього фільму Ксав’є Долана «Це всього лиш кінець світу» (Канада, Франція, 2016) – лауреата Гран-прі минулорічного Каннського МКФ.

Після 12 років розлуки з родиною успішний письменник приїжджає додому, щоб повідомити близьким сумну новину про свою невиліковну хворобу. Вдома на нього чекають ексцентрична мати, глузлива та вразлива сестра, неврівноважений старший брат і його простувата дружина. Радість від довгоочікуваної зустрічі швидко змінюється сварками і перетворюється на серйозний конфлікт. Схоже, що сім'я втратила здатність слухати один одного, співпереживати і любити. В ролях: Леа Сейду, Маріон Котійяр, Наталі Бай, Гаспар Ульєль, Венсан Кассель.

У неділю, 19 лютого, у Червоній залі, о 17:00 відбудеться післяпрем’єрний показ документального фільму Антона Азарова «Лобановський назавжди» (Das Boot Production, Україна, 2016), що оповідає історію легендарного вітчизняного тренера Валерія Лобановського, поєднуючи численні інтерв’ю із архівними кадрами.

Більше інформації про події Будинку кіно тут>>>.

Власна інформація НСКУ

Оренда кінозалів Будинку кіна

До уваги членів НСКУ та відвідувачів Будинку кіно!

До уваги членів НСКУ та відвідувачів Будинку кіно! У зв’язку з розпорядженням Київської міської державної адміністрації щодо протидії поширенню коронавірусу, всі творчі заходи Будинку кіно з 12 березня 2020 р. переносяться на інші терміни. Стежте за інформацією.