f y
Національна спілка кінематографістів України

Новини спілки

13 квітня – показ та обговорення докудрами «Ти де / Я тут» Максима Карасєва

12.04.2017

13 квітня 2017 року, о 17:00 у Синій залі Будинку кіно відбудеться показ та обговорення докудрами про людей із синдромом Дауна «Ти де / Я тут» Максима Карасєва. 

Докудраму «Ти де / Я тут» було знято в Одесі за одну ніч. Це 5 історій про 7 героїв – звичайних підлітків-одеситів з додатковою хромосомою, які мандрують нічною Одесою у пошуках своїх мрій. Що робитиме людина з синдромом Дауна в нічному місті, як виживатиме? Нічне життя для такої людини – це, в першу чергу, пошук тих, хто почує прохання про допомогу і може стати справжнім другом. Чи помічають ці сигнали оточуючі? Чи отримають підтримку люди із синдромом Дауна? І що означає «бути інакшим» і «бути самотнім»?

В ролях: Олена Бучкарік, Олександр Багмут, Олексій Бабієнко, Андрій Лопатін, Анастасія Дудник, Анастасія Зятькова, Максим Фадєєв.

Продюсер Ірина Новікова. Режисер Максим Карасєв. Оператор Аліса Павловська. Сценарій Родіона Сабіни. Художник-постановник Євген Величев. Художник з гриму Наталя Катасонова. Композитор Олексій Кувалліні. У фільмі використано музику групи #Niaero.

Стрічка «Ти де / Я тут» є спільною роботою студії Papaya Project, фонду «Шлях обра» та благодійної організації «Сонячні діти».

Прем'єра фільму відбулася 31 жовтня 2016 року на Одеській кіностудії. Презентації фільму відбулися в Одесі, Херсоні, Львові та Житомирі.

У рамках заходу відбудеться презентація, показ та обговорення фільму.

Учасники:

  • Сергій Кур'янов, президент Всеукраїнської благодійної організації «Даун Синдром»,
  • Оксана Зятькова, голова Одеської міської благодійної організації допомоги дітям з синдромом Дауна «Сонячні діти»,
  • Максим Карасєв, режисер фільму,
  • Актори, молоді люди із синдромом Дауна.

Синдром Дауна – генетична аномалія, з якою народжується понад 420 дітей щороку в Україні. Народження такої дитини не залежить ні від способу життя батьків, ні від стану їхнього здоров'я, шкідливих звичок, харчування, статку, освіти, національності чи віросповідання. Загалом в Україні живуть понад 15 тисяч людей з синдромом Дауна.

Акредитація для ЗМІ
Леся Рибаченко, тел. (093) 684-62-17, l.rybachenko@prhouse.com.ua
Анастасія Бондарчук, тел. (097) 394-49-56, a.bondarchuk@prhouse.com.ua

Офіційна інформація

26 травня, неділя, Червоний за ФІЛЬМИ-ПРИЗЕРИ МІЖНАРОДНИХ КІНОФЕСТИВАЛІВ

25 травня, субота-неділя, Синій зал ХХІІІ МІЖНАРОДНИЙ ФЕСТИВАЛЬ ФІЛЬМІВ, ТЕЛЕВІЗІЙНИХ І РАДІОПРОГРАМ ДЛЯ ДІТЕЙ ТА ЮНАЦТВА "ЗОЛОТЕ КУРЧА"

24 травня, п’ятниця, Синій зал НОСТАЛЬГІЧНІ ПОРТРЕТИ НЕЗАБУТНІХ