f y
Національна спілка кінематографістів України

Новини спілки

Афіша Будинку кіно з 29 травня по 2 червня

29.05.2017

З 29 травня по 2 червня 2017 року у Будинку кіно відбудеться низка кінематографічних подій, якими завершується XLIIІ сезон Будинку кіно.

У понеділок, 29 травня, о 18:30 у Синій залі в рамках репертуарної рубрики «Наш ілюзіон» та циклу «Наші співвітчизники у світовому кіно», укладеного кінознавцем Станіславом Сукненком, відбудеться показ художнього фільму Майкла Гордона «Дуже особлива послуга» (США, 1965).

Американський нафтовий магнат Пол Чедвік виграє в Парижі судовий процес над Мішелем Болларом, якого пізніше зустрічає у літаку, що прямує до США. Мішель летить на зустріч із донькою Лорен, яку не бачив 20 років. Він виявляє, що Лорен цілком занурена в роботу. Стурбований тим, що вона не живе повнокровним життям, Мішель просить Пола про послугу… В ролях: Рок Хадсон, Леслі Карон, Шарль Буайє, Вальтер Слезак, Ніта Талбот, Дік Шоун.

Запрошення на показ можна роздрукувати самостійно, завантаживши за посиланням>>>

У вівторок, 30 травня у Будинку кіно відбудуться одразу три заходи.

О 16:00 у Синій залі відбудеться прем’єрний показ художнього фільму Льва Прудкіна «NO-ONE» (2017), створеного кінематографістами Ізраїлю та України.

Дія фільму розгортається у серпні 1991 року, коли у Москві відбулася невдала спроба державного перевороту. Історія є фоном для драматичних подій, що відбуваються з героями фільму в столиці СРСР і на урядових дачах у Криму: генералом КДБ, його дружиною – знаменитою радянською кіноактрисою, племінником генерала – студентом престижного інституту, його сокурсницею та коханкою – донькою секретаря обкому. У їх відносинах відображаються жахи Радянської Імперії, що руйнується, і жахи майбутнього, що приходить їй на зміну. У фільмі зіграли В’ячеслав Жолобов, Наталя Вдовіна, Єлизавета Боярська, Георгій Марченко, Дмитро Сова, Едді Кветнер, Олександр Феклістов, Олексій Агранович.

О 19:00 у Синій залі відбудеться прем’єрний показ документально-публіцистичного фільму Катерини Стрельченко «Паралелі» (Студія «12-й кадр», 2016).

Стрічка розповідає про життя в Україні, де так тісно переплітаються війна та мир, героїзм та безтурботність, патріотизм та цинізм. Головними героями стрічки стали боєць полку «Дніпро-1» та пересічний мешканець одного з міст України. Два протилежних світогляди і кардинально інше ставлення до подій, що відбуваються на Сході України, як відображення ситуації, в якій живе країна.

Запрошення на показ можна роздрукувати самостійно, завантаживши за посиланням>>>

О 19:00 у Блакитній вітальні Київський національний університет театру, кіно і телебачення імені І.К. Карпенка-Карого представить ІІ Міжнародний арт-фестиваль пластичного мистецтва «Без зайвих слів / Extra words».

У середу, 31 травня, о 18:30 у Червоній залі відбудеться Урочисте закриття XLIIІ сезону Будинку кіно.

У програмі заходу:

  • вручення щорічної премії Національної спілки кінематографістів України найкращим українським фільмам 2016 року та
  • післяпрем’єрний показ документального фільму Віталія Манського «Рідні» (Україна, Німеччина, Латвія, Естонія, 2016).

Віталій Манський вирушає до своїх родичів у Львів, Одесу, на Донбас та в Крим. Він досліджує стосунки, надії, думки таких різних, але рідних для нього людей. Крізь історію своєї родини режисер зображає новітню історію України.

У четвер, 1 червня, о 14:00 у Синій залі розпочнеться ХХІ Міжнародний фестиваль фільмів, телевізійних і радіопрограм для дітей та юнацтва «Золоте курча».

У п’ятницю, 2 червня, о 17:00 у Синій залі відбудеться творча зустріч з Едуардом Киричем, художником анімаційного кіно, народним художником України, лауреатом Шевченківської премії.

У програмі заходу:

  • спогади про творчість і людей, про «Київнаукфільм», виробництво і атмосферу, про початок українізації студії у 1960-ті, заборони і кон’юнктуру, про анімаційні фільми і живопис і
  • перегляд вибраних уривків із анімації Едуарда Кирича і мистецтвознавче їх трактування у художньому, соціальному, культурному та інших контекстах.

Куратор творчої частини вечора – кандидат мистецтвознавства Людмила Новікова, ведуча вечора – доктор філософських наук Ганна Чміль.

Більше інформації про події Будинку кіно тут>>>.

Власна інформація НСКУ

Будинок кіно НСКУ. Оренда Червоного залу. Червоний зал - 670 місць генеральний менеджер Олена Лебедь 067 329 08 05

ОРЕНДА ОФІСНИХ ПРИМІЩЕНЬ БУДИНКУ КІНО НСКУ ПЕРЕЛІК ОФІСНИХ ПРИМІЩЕНЬ БУДИНКУ КІНО НСКУ

10 грудня, вівторок, Червоний зал ДО ДНЯ ЗАХИСТУ ПРАВ ЛЮДИНИ Посольство Аргентини в Україні представляє Художній фільм «ПІДПІЛЬНЕ ДИТИНСТВО»